Kompozitai – naujovė terasų įrengimui!


terasos irengimasAr teko kada įsivaizduoti kaip gali atrodyti medžio ir plastiko kompozicijos. Pasaulyje ši technologija nėra naujiena. Lietuvoje tai dar neįprasta ir mažai kur naudojama technologija. Lietuvoje daug drėgmės, mažai saulės, dažni lietūs, todėl statybose ši technologija ypač praverstų. Tai labai naudinga lauko statiniams, jie ilgiau būtų ilgaamžiškesni, patvaresni.

Terasos iš plastiko ir medienos

Šiame skyriuje trumpai pristatysime terasas, kurios pagamintos iš plastiko ir medžio kompozito.  Tinklapyje siaudiniainamai.lt rasite terasų pavyzdžių ir dizainų. Terasos pagamintos iš tokios medienos atrodo įspūdingai ir gražiai. Turbūt visiems yra svarbi estetinė išvaizda, todėl šiuo aspektu tokios medžiagos niekas negalės aplenkti, patvarumu taip pat ši medžiaga yra atspari laikui, tarnaus daug daugiau metų, nei paprastos medinės lentos. Ir vienas iš svarbiausių dalykų, kad ši  medžiaga nei iš tolo neprimena plastiko ir beveik niekas negalės atskirti ar čia tikra mediena ar ne. Tam reiktų tikro eksperto akies. Taip pat terasos lentos, kurios pagamintos iš paprastos medienos gali turėti, nelygių vietų. Jei norėsite vaikščioti basomis, gali įlisti pašinas į koją. Tuo tarpu terasos, pagamintis iš plastiko ir medienos lentų jus apsaugos nuo galimų sužeidimų. Vaikščiojant basomis po tokią terasą, jūs jausite švelnumą ir patogumą.

Kompozito gaminių sudėtis

Šių kompozitų sudėtis  būna įvairi. Vienuose daugiau medienos, kituose daugiau plastiko, tačiau labiausiai galima vertinti tokią sudėtį, kurioje medienos ir plastiko yra po lygiai. Taip pagamintas kompozitas atskleidžia puikią kokybę ir atitinka aukščiausius standartus. Tai padeda išlaikyti medienos grožį, tuo pačiu suteikiamas atsparumas drėgmei. Atrodytų daugiau nieko nereikia, puiki išvaizda ir aukšta kokybės garantija. Tokia terasa atrodys tiesiog nuostabiai.

Kai kur galima rasti kompozitus, kuriuose naudojama daugiau medienos drožlių. Vienas iš tokių argumentų, kad jei daugiau medienos, tuomet bus daugiau natūralumo. Tačiau šiuo atveju nukenčia atsparumas drėgmei. Kaip žinome medžio drožlės yra labai neatsparios drėgmei. Taigi kuo daugiau medžio drožlių nadosime, tuo trumpesnis bus kompozitų tarnavimo laikas. Tokiu būdu atpiginama kompozito savikaina, tačiau sumažinama jo kokybė. Todėl, jei nusprendėte savo terasą įrengti iš kompozitų, atidžiai išnagrinėkie jų sudėtį.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Seni straipsniai