5 paslaptys, perkant pigius lėktuvų bilietus

Jeigu dievinate keliones, bet negalite joms leisti didelių išlaidų, nieko baisaus! Yra keletas būdų, kaip galite sutaupyti. Vadovaudamiesi šiais patarimais, sužinosite, kaip padaryti, kad lėktuvų bilietai būtų, na gal ne pigiausi, bet vieni iš pigesnių tai tikrai.

pigios-keliones

Oro linijų versle yra gan sunki kainų nustatymo sistema. Gal skamba ir nuobodžiai, bet taip nėra. Šiame versle veikia gan keistas būdas, kaip yra nustatomos lėktuvų bilietų kainos. Tačiau taip jau yra. Ir kuo daugiau žinosite apie šį būdą, tuo lengviau bus rasti pigius bilietus.

Skamba teisingai. Šiaip ar taip, oro linijų bendrovės nueina nepaprastai ilgą kelią, kad priverstų mus mokėti daugiau. Jos žino viską apie mūsų pirkimo įpročius, kada norime keliauti, ir netgi kur. Tokiu būdu lėktuvų bilietai yra atitinkamai apmokestinami.

Štai 5 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti, norint laimėti kovą su didelėmis lėktuvų bilietų kainomis:

1. Tik kelios vietos lėktuve yra išparduodamos – tad greitis yra būtinybė.

Ar žinojote, kad tame pačiame lėktuve esantys keleiviai moka dešimt skirtingų kainų už tą patį bilietą kaip ir Jūs? Tai tiesa, ir tai, žinoma, reiškia, kad viename lėktuve yra vos kelios pigiausios vietos – įskaitant ir reklamuotas bilietų kainas.

Tai reiškia, kad turite griebti bilietus vos tik jie yra prieinami. Tai tampa vis sunkiau ir sunkiau, kadangi šiomis dienomis, kiekvienas keliautojas yra tarsi mėgėjiškas kelionių agentas. Tai reiškia, kad Jūs turite daugybę konkurentų šiems pigiems lėktuvų bilietams.

2. Žinokite, kokias oro linijų kliūtis turite įveikti

Kad gautumėte viena iš dešimties geriausių bilietų kainų, turite vadovautis tam tikromis taisyklėmis. Kuo daugiau kliūčių įveiksite, tuo pigesni bus lėktuvų bilietai.

Viena iš kliūčių yra pasilikimas per šeštadienio naktį, kas nėra didelė problema daugeliui keliautojų. Tačiau nemažai dažnų keliautojų darbo reikalais nenori būti toliau nuo namų savaitgaliais, todėl moka daugiau verslo kelionėms.

Kita kliūtis – 14 dienų išankstinis pirkimas. Jeigu negalite pirkti būtent šiuo metu, galite sumokėti kur kas didesnę kainą už savo nekantrumą. Kai kurios pigios oro linijos šį terminą sumažina iki 7 dienų.

Trečioji – bauginančios pasiūlymo pasibaigimo datos. Daugelis išpardavimų jas turi, ir tai reiškia, kad negalite skristi, kada norite, tarkim Kalėdų laikotarpiu. Jeigu norite sutaupyti, turite veikti aplink šias dienas, bet ne jomis.

3. Viena diena yra geriausia lėktuvų bilietų pirkimui

Lėktuvų bilietai pigiausi būna antradieniais, kelios valandos iki vidurnakčio. Štai paaiškinimas, kodėl: dažniausiai, kai oro linijų kompanijos sugalvoja išpardavimus, jie tai padaro vėlų pirmadienio vakarą. Kai tai pamato kitos oro linijos, jos iškart pradeda konkuruoti, mažindamos savo bilietų kainas, kad sutapatintų su pirmųjų kainomis. Kol visos oro linijos prisijungia ir nustato savo kainas, tai trunka iki antradienio vakaro.

Dažniausiai išpardavimų kainos dingsta po dviejų, kartais trijų dienų, taip pat dingsta ir konkurentų kainos, jei ne dar anksčiau. Tad pigūs lėktuvų bilietai gali dingti vos per vieną dieną.

4. Tam tikromis dienomis (ir laiku) skrydžiai yra pigesni nei kitomis

Oro linijos gali greitai išparduoti paklausius lėktuvų bilietus populiariomis dienomis, kuomet daugelis nori ir gali keliauti. Tad, kodėl gi jie turėtų mažinti kainas? Tai tiesiog beprasmiška jų atžvilgiu.

Tačiau jos nori užpildyti lėktuvus mažiau populiariomis dienomis. Iš kitos pusės, šios vietos oro linijoms yra visiškas nuostolis. Todėl lėktuvų bilietai pigesni yra skrendantiems antradienį, trečiadienį ir, kai kuriais atvejais šeštadienį.

5. Brangiausios dienos skrydžiams yra penktadienis ir sekmadienis.

Tad atitinkamai derinkite savo kelionės laikus. O kuris dienos laikas yra geriausias? Kadangi niekas nenori keltis su aušra, tai yra laikas, kuriuo reikėtų skristi. Taip pat pigesni skrydžiai yra naktimis ir vakarais.

Gaukite šiek tiek pagalbos, norint rasti geriausią pasiūlymą

Štai vienas keistas dalykas apie skrydžių bendroves: kartais, netgi tada, kai seksite visas taisykles, ir išspręsite visas kliūtis, oro linijos gali vis tiek neduoti Jums geriausios kainos. Jie galvoja: „Galbūt, jeigu mes šią vietą pasiūlysime kitą dieną ar po dviejų, kas nors kitas norės sumokėti didesnę kainą. Pažiūrėkime, kaip pavyks.“

Taigi, galite sėdėti diena iš dienos prie kompiuterio tikrinant kainas, ir laukiant, kol jos nukris – arba galite užsiprenumeruoti oro linijų naujienlaiškius, ir iš karto gauti geriausius pasiūlymus. Kuo anksčiau sužinosite apie pasiūlymą, tuo geresnės galimybės bus jį turėti.

Šiandieną oro linijų kompanijos žaidžia gan sudėtingą žaidimą. Jeigu norite laimėti prieš jas, privalote būti greiti ir sumanūs. Juk visi nori gauti kuo daugiau pelno. Jus domina pigūs lėktuvų bilietai? Gaukite geriausius pasiūlymus anksčiausiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *