9 būdai, kaip išvengti prastų nakvynės namų

Šiais krizės laikais, o ypač jaunimui, keliaujant kyla klausimas kur pigiau apsistoti. Daugelis renkasi nakvynės namus (kitaip hostelius) kaip vieną iš pigiausių variantų. Tačiau tuomet iškyla kitas klausimas. Kokie turėtų būti geri nakvynės namai? Kaip išvengti prastesnių? Juk nesinori, nors ir pigiai, gyventi prastai.

nakvynes-namai

Nors nakvynės namai turėtų visa dėmesį sutelkti į žmones, tačiau nuo šių namų valdymo sistemos priklauso ar jie bus niekam tikę, ar nepaprastai geri. Kai kurios savybės nakvynės namus paverčia nepamirštamais (dažniausiai kambariai, grupiniai užsiėmimai, virtuvė), tačiau kai kurie gali nervinti (mechanizuoti dušai, paprasčiausi nešvarumai, ir neišmanantis personalas).

Tad pakalbėkime apie 9 dalykus, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis nakvynės namus, savybes, kuriuos turėtų turėti visi geri nakvynės namai.

  1. Labai svarbu nakvynės namų vieta. Rinkitės centrinėse vietovėse, tuomet visi lankomi objektai dažniausiai bus netoliese. Jums nereikės skirti papildomai transporto išlaidoms, bei taip sutaupysite nemažai laiko.
  2. Kai rasite sau tinkamus nakvynės namus, būtinai perskaitykite atsiliepimus internete. Įvertinkite kitų, jau buvusių juose, žmonių įvertinimus, privalumus ir minusus, ir pagalvokite ar Jums tinkami šie nakvynės namai.
  3. Grupinė veikla, kaip grupiniai turai ar ekskursijos, padeda visiems susibendrauti, susipažinti su naujais žmonėmis, ir parsivežti namo ne tik įspūdžių iš naujos šalies, bet ir naujų draugų kontaktų. Tad jeigu domina nauji pažįstami, ieškokite nakvynės namų, kuriuose vykdomi bendri užsiėmimai.
  4. Geruose nakvynės namuose turėtų būti bevielis interneto ryšys. Taip Jūs galėsite pabendrauti su savo artimaisiais ir draugais, rasti reikiamą informaciją.
  5. Planuojate nuomoti automobilį? Ieškokite nakvynės namų, prie kurių būti stovėjimo aikštelė. Kai kurie siūlo stovėjimą nemokamai, kai kur reikės papildomai susimokėti. Tad žiūrėkite pagal savo galimybes.
  6. Ieškokite vietų su tinkamais pusryčiais (t.y. daugiau nei vien tik duona ir sūris), arba bent tų, kurie prasideda ir baigiasi, kai žmonės yra pabudę (pusryčiai, kurie prasideda 8:30 dažniausiai trunka ilgiau). Pusryčiai yra puikus būdas pasikrauti energijos dienai, ir sutaupyti savo maisto išlaidas.
  7. Niekada neapsistokite nakvynės namuose, kur išsiregistruoti reikia prieš 10:00 valandą ryto. Miegas kelionės metu yra labai svarbus, nes paprastai jo nepakanka. Nakvynės namai, kuriuose yra vėlesnis išsiregistravimo laikas, puikiai tai supranta.
  8. Yra tokių nakvynės namų, kuriuose nėra užrakinamų spintelių, arba jie reikalauja už juos susimokėti. Šiais laikais užrakinamos spintelės turėtų būti visur, o už saugumą nereikėtų mokėti.
  9. Mėginkite ieškoti nakvynės namų su virtuvėlėmis. Tuomet galėsite patys pasiruošti maistą, sumažinti maisto išlaidas, ir pasidalinti pusryčiais ar vakariene su savo naujaisiais draugais. Niekas nesuartina žmonių kaip bendras maistas (ir kelios stiklinės vyno).

Nakvynės namus puikiais paverčia jame esantys žmonės. Geriausi pasaulio nakvynės namai gali suteikti nemalonios patirties, jeigu juose bus nemalonūs žmonės. Tačiau galbūt Jūs nematysite nešvaros, ir prasčiausių nakvynės namų kampelių, jeigu Jus sups gera kompanija.

Tačiau pamirštant žmones, reikėtų vis tiek atkreipti dėmesį į paminėtus dalykus. Puikūs, įsimintini nakvynės namai žino ko reikia keliautojams, ir kaip pagerinti jų kelionės įspūdžius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *