Kaip kelionės metu tilpti vien tik su rankiniu bagažu

Rodos, kad šiomis dienomis ne tik lėktuvai kyla į aukštumas, bet taip pat ir kuro kainos. Žinoma, visos oro linijos, tradicinės ir ekonominės, šia kainų augimo našta apkrauna vargšą keliautoją. Toks atoveiksmis paskatino atsisakyti nemokamo registruojamo bagažo.

pigus-skrydziai

Norint išlaikyti konkurencingas kainas, oro linijos sugalvojo naują suktą būdą, kaip ištraukti papildomų pinigų iš savo klientų. Taigi, ką reiškia pigūs skrydžiai, ko reikės atsisakyti, kaip sugrąžinti visus kampus į savo vietas, ir kaip apsiriboti vien tik rankiniu bagažu?

Šiandieninis keliavimo be rūpesčių būdas

Visai nenuostabu, kad gudrus keliautojas šiais laikais sugeba apeiti oro linijų bendrovių triukus, kuriais norima išvilioti kuo daugiau pinigų. Pigūs skrydžiai gali reikšti tik vieną rankinį bagažą, už kurį nereikia mokėti papildomai. Ligi šiol oro linijos leidžia keleiviams neštis vieną rankinį bagažą nemokamai. Tikėkimės, kad taip ir liks.

Kiekviena oro linijų kompanija turi šiek tiek skirtingus reikalavimus dėl bagažo matmenų, svorio, ir kitų reikalavimų. Jeigu Jums priimtinas toks keliavimo būdas, galite nustebti, kiek privalumų jis turi. Pigūs skrydžiai tai ne vienintelis keliavimo „lengvai“ pliusas.

Keliavimas su mažiau daiktų sutaupys daugiau nei vien tik pinigus

Išvenkite oro uosto grūsčių

Šiomis dienomis dėl registracijos skrydžiui internetu paslaugos, Jūs galite tiesiog eiti tiesiai į oro uosto terminalą ir praleisti visas ilgiausias eiles prie skrydžio registracijos vietos. Nėra jokio tikslo leisti savo vertingą laiką manevruojant savo lagaminais šiose grūstyse. Parodykite savo įlaipinimo kortelę ir eikite tiesiai prie apsaugos posto.

Lengvai judėkite tarp terminalų

Išvenksite ilgo ir erzinančio savo bagažo laukimo prie triukšmingų įrenginių bagažui išduoti. Tik su rankiniu bagažu Jūs lengvai ir greitai praeisite muitinės postus ir patikrinimo eiles.

Jauskitės vikriai kelionės metu

Jeigu keliaujate tik su rankiniu bagažu, galite lengvai patekti į miesto centrą, naudojant viešąjį transportą. Tai yra didžiulė nauda, kadangi padeda sutaupyti nemažai pinigų. Kai kuriais atvejais taksi paslaugos nuo oro uosto iki miesto centro gali būti brangesnės nei lėktuvo bilietas.

Nulis galimybių prarasti savo bagažą

Keliaujant vien tik su rankiniu bagažu, sumažinate galimybes prarasti savo daiktus skrydžio metu iki 0 procentų.

Ir galiausiai… palaima

Svarbiausias dalykas, keliaujant su rankiniu bagažu, dvasinė ramybė. Nereikės nerimauti, būti įsitempusiam ar erzintis. Galėsite susifokusuoti į kelionės malonumus, vietoj to, kad galvotumėte, kuris lagaminas yra kuris, ar ieškotumėte dingusio bagažo.

Leidžiamas dydis ir svoris rankiniam bagažui

Daugumo oro linijų nustato tikslius bagažo matmenys, kurie yra galimi rankiniam bagažui. Juos galite rasti kiekvienos oro linijos internetiniame puslapyje. Atminkite, kad paprastai oro linijos leidžia tik vieną rankinį bagažą. Tai reiškia, kad nešiojamas kompiuteris ir rankinė taip pat turi būti tame bagaže.

Dažniausiai leidžiami rankinio bagažo matmenys svyruoja nuo 56cm x 45cm x 25cm iki 45cm x 35cm x 20cm. Kai kurios skrydžių kompanijos į šiuos matmenis taip pat įtraukia ir atsikišusius ratukus ir rankenas. Geriausias būdas atitikti šiuos reikalavimus – pirkti lagaminą, visų pirma atsižvelgus į leidžiamus matmenis.

Pigūs skrydžiai dažniausiai nustato bagažo svorio limitą tarp 5 ir 10 kg. Aptarnaujamo personalo nariai kai kuriais atvejais gali pasverti Jūsų bagažą, tačiau jie yra išmokyti nustatyti svorį pagal tai, kaip keleivis neša savo bagažą. Jūs turite pats sugebėti užkelti savo daiktus į viršuje esančią lentynėlę, be personalo pagalbos.

Kas, kodėl ir kaip pakuojant rankinį bagažą

Kai kraunate rankinį bagažą kelionei, turite galvoti į priekį. Štai keletas patarimų, kad susipakuotumėte teisingai ir efektyviai.

Visada rinkitės lengvą lagaminą, labiau prisitaikančiu paviršiumi. Juos taip pat bus lengviau pakišti po sėdynėmis ar į perpildytą bagažo lentyną virš keleivių galvų.

Puikiai žinomas faktas, kad mes pasiimame daugiau daiktų, nei gali prireikti kelionėje. Susidarykite sąrašą, ko Jums būtinai reikės kelionės metu, tokiu būdu neprisikrausite daugybės nereikalingų daiktų, o namuose paliekant svarbiausius. Papildoma pora batų ar „o jeigu kas“ švarkelis turi likti namuose. Taip pat nereikia grūsti į lagaminą tokių daiktų, kaip plaukų džiovintuvas. Jį galėsite rasti savo viešbutyje.

Būkite negailestingas, sprendžiant kokius drabužius vežtis. Įsidėkite lengvų drabužių, kurie nesiglamžo ir gali būti išskalbti ir išdžiovinti be jokių problemų. Visada gera idėja, imti tik tuos drabužius, kurie dera tarpusavy.

Sumažinkite kosmetikos priemones iki minimumo, bei pirkite juos kelioninėse pakuotėse. Atminkite, kad šių priemonių galėsite įsigyti bet kurioje savo kelionės vietoje. Oro linijų reikalavimai skysčių ir gelių kiekiams, kuriuos turite rankiniame bagaže, yra labai griežti.

Apsirenkite kiek galite daugiau drabužių ant savęs. Vilkėkite sunkiausius džinsus ir švarką su daugybe kišenėlių. Tokiu būdu, jūs galėsite turėti daug daiktų su savimi ( pavyzdžiui filmavimo kamera, pakrovėjas). Be to, laikykite gidus, žemėlapius, pasą, vairuotojo pažymėjimą, sveikatos draudimą ir kelionės dokumentus su savimi skrydžio metu.

Pigūs skrydžiai turi nemažai apribojimų. Jei norite keliauti kuo pigiau, privalėsite pasiimti kuo mažiau daiktų. Jeigu vadovausitės šiais patarimais, neturėsite jokių problemų keliaujant pigiai, bei tik su vienu rankiniu bagažu. O kelionės bus dar lengvesnės nei paprastai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *