Boileriai vandens šildymui: praktiškas pirkimo gidas

Planuojate įsigyti naują boilerį? Nepriklausomai nuo to, ar boilerį perkate pirmą kartą, ar seną įrenginį keičiate nauju, verta atkreipti dėmesį į kelis ekspertų patarimus. Tai padės rasti Jums geriausią sprendimą už patrauklią kainą!

1. Nuspręskite, kokio dydžio ir galingumo boileriai reikalingi

Jūsų būsto dydis, jame gyvenančių žmonių skaičius ir šildymo bei karšto vandens poreikis lems, kokio tipo vandens šildymo įrenginys tinka jūsų namams. Jeigu nesate tikri, pasitarkite su konsultantu.

2. Iš anksto numatykite vietą boileriui

Šiuolaikiniai vandens šildymo įrenginiai gali būti neįtikėtinai lankstūs. Tai suteikia jums laisvę pasirinkti, kur norite įrengti boilerį. Jokiu būdu nereikalaujama, kad jis būtų įrengtas virtuvėje ar pagalbinėje patalpoje, galite pasirinkti ir kitą kambarį: viskas priklauso nuo Jūsų poreikių!

3. Nustatykite savo biudžetą

Daugeliui žmonių pasirinkimą dažnai lemia biudžetas. Todėl svarbu aiškiai nustatyti savo biudžetą ir, dar svarbiau, įsitikinti, kad jo laikotės.

Naujo boilerio kaina priklausys nuo kelių dalykų, įskaitant:

  • Gamintojas ir modelis
  • Boilerio tipas (kombinuotas, sisteminis arba įprastas)
  • Galia (nusako, kiek galingi yra boileriai ir matuojama kW)

Kada reikia pirkti naują boilerį?

Dažniausiai boilerių eksploatavimo trukmė paprastai yra 10–15 metų, tačiau jie gali pradėti prarasti savo efektyvumą po 8 metų. Sumažėjus efektyvumui, jūsų sąskaitos už šildymą pradės didėti.

Ekspertai atkreipia dėmesį, kad boileriui senstant, kyla ir daugiau problemų. Ir jei reguliariai kviesite šildymo inžinierių, kad šis sutvarkytų jūsų boilerį, ilgainiui remonto sąskaitos pradės didėti. Šiuo metu ekonomiškiausias sprendimas, kurį galite priimti, yra įrengti naują boilerį.

Visi šie ženklai rodo, kad reikalingas naujas boileris:

  • Boileriai sugenda reguliariai
  • Remonto kaina būtų didesnė nei naujo boilerio pirkimas
  • Pastebėjote, kad jūsų šildymo sąskaitos auga
  • Jūsų šildymo ir karšto vandens poreikiai nebetenkinami
  • Planuojate parduoti ar išnuomoti savo būstą – naujas modernus vandens šildymo įrenginys padės pakelti jūsų namo naudingumo koeficientą ir padaryti jį patrauklesnį potencialiems pirkėjams

Jei pastebėjote bet kurį iš pirmiau minėtų požymių, geriau seną boilerį pakeisti anksčiau nei per vėlai. Nauji, kokybiški boileriai padeda sumažinti energijos išlaidas, efektyviai pašildo vandenį, tarnauja ilgai ir patikimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *