Renkamės garažo vartus: Kaip apskaičiuoti sąmatą?

garazo vartaiGaražo vartai yra kiekvieno gyvenamo namo būtinas elementas. Jiems keliami reikalavimai priklauso nuo individualių poreikių. Tačiau esminiai skaičiuoklės komponentai nesikeičia jau daugelį metų. Peržvelkime kokie jie.

Pramoniniai ar naminiai

Pramoniniai garazo vartai yra šiek tiek brangesni nei skirti gyvenamojo namo garažui. Taip yra todėl, kad jie dažniausiai sudaryti iš kelių segmentų arba kitaip – sekcijų. Tokie garazo vartai puikiai sulaiko šilumą, yra ilgaamžiškesni už naminius ir tinkami įvairios paskirties patalpoms.

Išmatavimai

Įprasta manyti, kad standartiniai garazo vartai matmenys yra 1850*2200 išmatavimai. Tačiau jie gali būti pritaikyti pagal individualius poreikius. Nuo išmatavimų priklauso ir kaina.

Spalvos ir automatika

Daugelį nustebins, kad garažo vartai kaina priklauso net nuo spalvos. Iki šiol esame pratę būti lepinami ir turėti galimybę rinktis iš visos vaivorykštės spalvų paletės langų, durų, interjero detalių ar eksterjero elementų. Tuo tarpu garazo vartai yra išskirtinis pirkinys, už kurio nestandartinių spalvų pasirinkimą gali tekti ir primokėti. Juk netradicinių spalvų metaliniai garazo vartai dažomi specialiais dažais. Tai imlus rankų darbui procesas. Žinoma, niekas neuždraus laukti kažko panašaus į garazo vartai akcija.

Kita vertus, liūto dalį sąmatoje sudaro automatiniai garazo vartai. Jeigu pasirinksite mechaninius kaina bus mažesnė, tačiau kiekvieną kartą teks išlipti iš automobilio norint atidaryti garažo vartus. Tai nėra labai patogu.

Priedai

Priedai turi didelę įtaką garazo vartu kainos skaiciuokle. Priedams priskiriamas ventiliacinės grotelės, langai, papildomos rankenos, papildomos apsaugos automatiniam mechanizmui. Tokie priedai parduodami kartu su akcijomis tokiomis kaip garazo vartai ispardavimas.

Montavimas

Greičiausiai neverta net minėti, kad garažo vartai turėtų būti montuojami specialistų rankomis. Taip bus išvengta nesklandumų ir kokybiškai atlikto darbo. Kita vertus, net ir garazo vartai naudoti turėtų būti montuojami tik savo darbą išmanančių profesionalų. Todėl į sąmatą reiktų įtraukti profesionalių rankų darbo sąnaudas, taip pat kelionės iki darbo vietos. Juk jeigu specialistas gyvena Tauragėje, o garazo vartai klaipeda, kelionė kainuoja ne tik kurą, bet ir laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *