Skyrybos ir tai, kam turėtų būti skiriamas didžiausias dėmesys

Ar jau ėmėte planuoti savo tolimesnius veiksmus, kurie turėtų priartinti jus prie santuokos nutraukimo? Manote, kad skyrybos anksčiau ar vėliau yra neišvengiamos, todėl nebenorite ilgiau tęsti nesėkmingų santykių? Tačiau nors iš pirmo žvilgsnio kai kuriems žmonėms gali atrodyti, kad santuokos nutraukimas yra labai paprastas procesas (ypač, kai šiandien tiek daug porų skiriasi), dažnai nepagalvojama apie tai, jog skyrybos paprastai sukelia ir rimtus psichologinius padarinius, kas tikrai neprisideda prie geresnės gyvenimo kokybės. Todėl labai svarbu gerai apgalvoti daugybę su skyrybomis susijusių detalių.

Taigi, turbūt klausiate savęs, nuo ko gi jūs turėtumėte pradėti? Pirmasis jūsų žingsnis turėtų būti susijęs su pagrindinių jūsų tikslų nustatymu. Ką tai galėtų reikšti? Suprantama, kad jūsų tikslas yra santuokos nutraukimas. Tačiau taip pat ne ką mažiau svarbu žinoti ir koks bus jūsų tolimesnis gyvenimas, t.y. kaip jis atrodys po įvykusių skyrybų. Nemanykite, kad viskas liks po senovei, tiesiog gyvensite nebe santuokoje. Iš tikrųjų jūsų gyvenimas bus visiškai pasikeitęs. Ir net jei šiuo metu taip nemanote, vos tik pasuksite skirtingais keliais, akimirksniu pajusite, jog jūsų situacija visiškai pasikeitė. Būtent tai nemenkai daliai savo santuoką nutraukusių žmonių neilgai trukus ima kelti nerimą, stresą ir įtampą, galiausiai nulemiant ir depresiją.

Todėl jei jūs neskubėsite ir skirsite kuo daugiau laiko apmąstymams bei savo būsimo naujo gyvenimo planavimui, jums turėtų būti lengviau prisitaikyti prie pasikeitusio gyvenimo, kartu išvengiant ir per daug didelio streso, kuris tikrai niekuomet neprisideda prie geresnės savijautos ir nuotaikos.

Žinoma, jei norima išsiskirti, geriausia, jei tai vyktų bendru sutarimu, kadangi tuomet skyrybų procesas taptų daug lengvesnis, greitesnis ir sklandesnis. Todėl jei manote, kad skyrybos galėtų būti tinkamiausia išeitimi, pirmiausia niekur neskubėdami drauge su savo antrąja puse susėskite ir apie tai pakalbėkite. Tiek jūs, tiek ir jūsų antroji pusė turėtų gerai suprasti pagrindines jūsų nenusisekusios santuokos priežastis ir tai, jog skyrybos yra vienintelė išeitis pradėti gyventi laimingus gyvenimus. Jei abu dėl to sutiksite ir taikiai išspręsite visus judviem aktualius klausimus, skyrybos nebus sudėtingos ir labai greitai galėsite be vargo nutraukti savo santuoką.

Kaip bebūtų, visas skyrybų procesas gali tapti dar lengvesnis, jei jūs nepamiršite kreiptis į patyrusius skyrybų advokatus, kurie pirmiausia jums suteiktų profesionalią teisinę konsultaciją skyrybų klausimais, o tuomet pasiūlytų sprendimus, kurie padėtų išsiskirti be jokio streso. Tai reiškia, kad jums tikrai nėra jokios būtinybės patiems skirti daug laiko, jėgų ir pastangų tam, jog suprastumėte, kokius skyrybų dokumentus jums reikėtų užpildyti ir kokius veiksmus turėtumėte atlikti. Visą tai galite patikėti skyrybų srities specialistams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *