Užuolaidos – pagrindinis stiliaus akcentas

uzuolaidosTobulų namų kūrimas susideda iš daug mažų smulkmenų, kurios tarpusavyje susijungdamos geba pateikti mielų, šiltų namų rezultatą. Viena iš stilingo kambario sudedamųjų dalių yra tinkamiausių užuolaidų pasirinkimas, kuris gali būti ne toks ir paprastas, kaip pasirodo iš pirmo žvilgsnio. Sakoma, kad uzuolaidos kambaryje yra tokios pat svarbios, kaip ir antakiai virš žmogaus akių, tad jas renkanti reikia atkreipti dėmesį į kelis aspektukus, kuriuos mes ir žadame aptarti šiame straipsnyje.

Kokybiškas daiktas – ilgaamžis daiktas

Uzuolaidos yra perkamos ilgam laiko tarpui, tikrai ne metams ir ne dviem. Kokybiškas variantas jums gali tarnauti ilgiau nei keliolika metų ir nuo to visiškai nepakis jo kokybė. Būtent todėl siūlome pasirinkti vienkartinį gal kiek brangesnį variantą, tačiau tokį, kurį sekantį kartą jį jūsų keis jau vaikai, o ne pigų, kuris pradės blukti ir net byrėti praėjus vos keliems metams po jų nusipirkimo.

Priežiūra – sėkminga ilgaamžiškumo dalis

Tiesa, užuolaidos reikalauja priežiūros, tad neužteks vos kartą per pusę metų jas nuvalyti, siekiant, kad pastarosios išliktų ryškių spalvų. Rekomenduojame bent kartą per tris mėnesius užuolaidas išskalbti neaukštos temperatūros vandenyje, pasirinkus tam tikrą, specialią programą (neaukšta temperatūra skirta spalvotoms užuolaidoms, kad medžiaga neišbluktų. Dienines, dažniausiai baltos spalvos audinį, siūlome skalbti priešingai, būtent aukštoje temperatūroje).

Patarimai, kurie padės rasti tinkamiausias užuolaidas

Rodos, pastarąsias rasti neturėtų būti sunku, kadangi egzistuoja gana daug pasirinkimų, kurie daugiau ar mažiau gali patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Tačiau dažniausiai dėl per didelės pasirinkimų jūros mes nusiperkame ne visai tokias, kokių mums tikrai reiktų. Būtent todėl labai svarbu apsvarstyti skirtingus variantus ir taip galiausiai pasirinkti tokį, kuris labiausiai tiktų jums. Pateikiame patarimus, kurie jums bus naudingi siekiant, kad langus puoštų gražios, mielos ir tuo pačiu stilingos uzuolaidos, kurios tiks ir prie jūsų namų interjero, ir prie jūsų vidinio pasaulio.

  1. Pirmiausia nusistatykite pinigų sumą, kurią galite išleisti šio pobūdžio daiktui. Taip pavyks sutaupyti gana daug laiko renkantis labiausiai jums tinkantį variantą.
  2. Įvertinkite savo namų interjerą: jis labiau klasikinis, ar modernus? Kokios uzuolaidos tiks?
  3. Jei norite padaryti savo kambarį vizualiai aukštesniu, tuomet jums reikalingos vertikalių linijų uzuolaidos. Jei platesnių – pasirinkite horizontalų variantą. Geriausia dėl tokio pobūdžio stilistinių akcentų pasikalbėti su profesionalu, kuris ir gebės pateikti patarimus susijusius su jūsų norais.
  4. Pagalvokite, ar jums tikrai labiausiai tinka uzuolaidos? Nepamirškite ir šiuo metu ypač populiarių romanečių, kurias dažnai renkasi minimalizmą namuose mėgstantys asmenys.
  5. Atidžiai įvertinkite ir audinį. Kuo mažesnė kambario patalpa, tuo lengvesnės medžiagos užuolaidų reikia. Tuo pačiu rekomenduojame įsigyti ir trumpesnes (iki palangės). Jei kambarys didelis – tuomet ilgos ir sunkesnė medžiagos yra geras pasirinkimas.
  6. Derinkite užuolaidas prie visko įskaitant šviestuvus, paveikslus ir t.t.

Uzuolaidos geba tiek papuošti, tiek sugadinti jūsų namų interjerą. Nesuklysti pavyks tik tuomet, kai tiksliai žinosite visus pasirinkimus ir gebėsite juos palyginti su savo namų išvaizda. Visada galite kreiptis į profesionalus, kurie jums pateiks kokybiškus variantus už priimtiną kainą. Uzuolaidos lengvai išsirenkamos ir internetu. Didžiausią uzuolaidų pasirinkimą pavyko rasti elektronineje parduotuveje TavoSapnas.

Įrašo “Užuolaidos – pagrindinis stiliaus akcentas” komentarų : 1

  1. […] daiktai ilgainiui tampa įprasti, juos perkant tikrai atsižvelgiama į išvaizdą. Vieni žmonės į pirmą planą iškelia funkcionalumą, vidines ypatybes, tačiau net ir tokiems […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *