Žvakidės Jūsų žvakėms: ką verta žinoti jas perkant?

Dekoratyvinės žvakės sukuria natūralios šviesos atmosferą, kuri pritraukia ramią ramybę į bet kokį renginį. Jie taip pat yra vienas iš ekonomiškiausių būdų papuošti namų, darbo ar kitą erdvę. Tačiau kaip išsirinkti tinkamas žvakides ir žvakidžių laikiklius iš daugybės?

Jeigu ieškote geriausio varianto, mielai Jums padėsime. Decoliu.com pateikia kelis praktinius patarimus, kurie padės priderinti žvakides ir suteiks daugiau įkvėpimo!

Keletas dalykų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš renkantis žvakides:

  • Žvakidės padėtis. Koks yra jūsų būsto ar kitos erdvės išdėstymas ir kur norite pastatyti žvakes? Pavyzdžiui, galbūt norėsite, kad žvakės būtų sudėliotos palei stalą arba išrikiuotos ties įėjimu ar laiptais? Kiekvienam iš šių variantų reikės skirtingų tipų žvakių ir žvakidžių.
  • Dizainas. Taip pat turėtumėte apsvarstyti, kokios medžiagos ir apdailos norite, kad jūsų žvakidės būtų. Populiariausios medžiagos žvakidėms yra metalas, taip pat stiklas, keramika. Šios medžiagos yra patvarios ir apsaugo žvakės liepsną. Taip pat galima rinktis iš plataus apdailos variantų, tokių kaip gyvsidabrio, margi, metalo, chromo metalo, perlamutro ir perliniai atspalviai. Atidžiai rinkitės dizainą, kad jis derėtų prie interjero.
  • Atidžiai parinkite žvakidės dydį. Rinkoje galima rasti pačių įvairiausių išmatavimų žvakių. Nenuostabu, kad žvakidės ir žvakių laikiklio anga kartais būna šiek tiek per didelė arba per maža po ranka esančioms žvakėms. Verta turėti skirtingo dydžio žvakidžių, tačiau jeigu neturite, tai pataisoma! Paimkite žvakę ir kelias sekundes padeginkite jos apačią, kad švelniai apsilydytų vaškas. Tuomet žvakę įdėkite į žvakidę ir prispauskite, kad ši tvirtai sukibtų ir išsilaikytų vietoje. Jeigu žvakidė per maža, tuomet peiliu galite švelniai nusukite vaško sluoksnį iki tokio skersmens, kad žvakė tilptų žvakidėje.
  • Žvakės deginimas žvakidėje. Norint, kad žvakidės išliktų puikios būklės, nerekomenduojama iki galo sudeginti visos žvakės. Vietoj to užgesinkite ir pakeiskite nauja žvake, kai pamatysite, kad žvakidėje liko maždaug centimetras senosios žvakės – tai turėtų padėti išlaikyti žvakidę švarią. Juk paprasčiau pakeisti žvakę nei dažnai valyti žvakidę nuo apsilydžiusio vaško!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *