Imti ar neimti paskolą internetu?

greitos paskolos internetuNors galbūt jums greitos paskolos internetu būtų suteiktos labai lengvai, nes atitinkate visus reikalavimus, kaskart reikėtų pasvarstyti, ar tikrai jums derėtų imti paskolą. Galbūt jūsų atveju greitos paskolos internetu yra ne pati geriausia išeitis, ir geriau ieškoti kažko kito. O gal kaip tik atvirkščiai – būtent toks pinigų gavimo būdas jums dabar būtų optimalus.

Greitai gausite algą – imti

Kartais iki trokštamo pirkinio trūksta tiek nedaug, ir pakaktų tik paskolos internetu, ir visos bėdos greit išsispręstų. Gal norite pirkti automobilį ir pagaliau radote tokį, kokio ieškote, tačiau jis šiek tiek brangesnis, negu planavote iš pradžių pirkti. O gal galvojate nusipirkti kitą daiktą, kuriam trūksta jau labai nedaug. Atlyginimas už kelių dienų ar savaitės, o jūsų prekės pasiūlymas ribotas – dabar arba niekada. Tada tikrai lengva širdimi galite pasinaudoti paskola be užstato, ji jums padės įsigyti reikiamą pirkinį. Jūsų gyvenimui tai visiškai nepakenks, net  nepastebėsite. O gavę algą grąžinsite tą likutį.

Greitai neteksite darbo – neimti

Kartais mes dar dirbame, bet puikiai jaučiame, kad čia esame jau paskutines dienas ir greitai galbūt to darbo neteksime. Gal vyksta etatų mažinimas ir nuolat atleidinėjami darbuotojai, gal patys norime išsikapstyti greičiau iš to darbo ir pradėti kažką naujo. O gal turime tik terminuotą darbo sutartį ir ši jau eina į pabaigą. Nerimas, apimantis žinant, kad neteksite darbo, tikrai stiprus, todėl reikėtų stengtis jį išsklaidyti ir nugalėti. Geriausia – iškart ieškotis kito darbo, nelaukti, kada reikės pažvelgti tiesiai į akis, o iš anksto stengtis užsitikrinti normalų gyvenimą. Jeigu galvojate, kad jūsų išeitis galėtų būti greitos paskolos bedarbiams, kol dar oficialiai turite darbą – darote klaidą. Neturint darbo, jokių pajamų nebus, o skola tada situaciją tik pablogins. Geriau jau dabar, iš anksto ieškokite kito darbo, o ne stenkitės susigraibyti kuo storesnę kojinę banknotų.

Šia paskola dangstysite kitas – neimkite

Kita situacija, kai paskolos internetu visa para tikrai neturėtų būti būdas skęstančiajam gelbėtis – tai kitų paskolų kaišymas naujomis. Tai yra labai bloga praktika, kai žmogus stengiasi senas skolas užkamšyti naujomis, nes, kaip suprantate, tai prie nieko gero neveda – skola tik didėja ir tiek. Nebūkite tais, kurie taip gyvens, nesiskolinkite vėl, jeigu žinote, kad negalite atiduoti skolų. Jums reikia tikrai kitokio sprendimo. Galbūt galite atsisakyti kažkokių išlaidų, o gal galite surasti kitą darbą, kartais net ir trumpalaikis darbas užsienyje padeda išspręsti tokias kilusias finansines bėdas, o ne jas padidinti, imant naujas paskolas.

Puikiai suvokiate atsakomybę, esate pereigingas – imkite

Asmeninės savybės, svarstant, ar imti paskolą, irgi daro labai didelę įtaką. Ne tas pats, ar jūs esate azartinių lošimų lošėjas, ar valingas budistas. Greičiausiai nesate nė vienas iš kraštutinumų, tačiau pagalvokite apie savo elgesį ir sąžiningai pasakykite sau, ar turite kantrybės, ar jaučiate atsakomybę, ar vykdote įsipareigojimus ir nepalūžtate siekdami tikslo? Tai padės suprasti, ar greita paskola visiems galėtų būti ir jums pagalba. Ar gebėtumėte vėliau ją grąžinti.

Bandysite imti paskolą ne savo vardu – neimkite

Jeigu norite imti paskolą ne savo vardu, jums ne tik reikėtų to nedaryti, bet ir susirasti internete įstatymus bei baudžiamąjį kodeksą ir susipažinti su kardomosiomis bei baudžiamosiomis  priemonėmis, vykdant tokią veiklą. Imti paskolas kito vardu slapta yra nusikalstama veikla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *