Kokybiška patalynė – gero poilsio garantas

patalynėNe paslaptis, kad patogus čiužinys turi daugiausiai įtakos pilnaverčiam miegui bei poilsiui, tačiau nederėtų pamirši ir patalynės. Juk taip malonu atsigulti į lovą ir pajusti, kaip patalynė švelniai liečia kūną. Pati populiariausia patalynė siuvama iš medvilnės, tai labai praktiška medžiaga: nesiglamžo, nenusiskalbia, ilgai išlaiko savo estetinę išvaizdą. Kita vertus, medvilnė tikrai ne vienintelis pasirinkimas, kurį turite.

Šilkinė patalynė – mėgstantiems prabangą

Šilkinė patalynė buvo vertinama visai laikais. Jis maloniai priglunda prie kūno, leidžia odai kvėpuoti ir maloniai ją vėsina, todėl tai idealus pasirinkimas šiltuoju metų laiku. Visgi, šilkinė patalynė yra pakankamai brangi ir įkandama tikrai ne kiekvieno piniginei.  Tai supratę patalynės gamintojai, vartotojams pristatė viskozinius patalus, viskozė – natūralus pluoštas, cheminių būdu išgaunamas iš celiuliozės. Ši medžiaga labai panaši į natūralų šilką, tačiau yra gerokai pigesnė, o ir priežiūros reikalauja mažiau. Tai puikus pasirinkimas, jei vertinate prabangą už piniginei draugišką kainą.

Lininė patalynė – universalus pasirinkimas

Linas – natūrali, itin patvari ir ilgalaikė medžiaga. Tiesa, lininė patalynė buvo šiek tiek pamiršta ir nuvertinta. Neva, linas labai glamžosi, todėl lininė patalynė yra nepraktiška. Dalis tiesos tame išties yra, tačiau reikia atminti, kad lininė patalynė yra tiesiog nepakeičiama vasarą, nes išgarina drėgmę ir palaiko vienodą kūno temperatūrą, o žiemą maloniai šildo. Tad nieko nuostabaus, kad paskutiniu metu lininiai patalai vėl užkariauja vartotojų simpatijas.

Sintetinė patalynė – prastas pasirinkimas

Sintetiniai audiniai žavi savo žemomis kainomis, ryškiomis spalvomis ir lengva priežiūra, tačiau susižavėjimas greitai išgaruoja, nes sintetinė patalynė neleidžia odai kvėpuoti, dažnai tampa alergijos ir nemalonių bėrimų priežastimi. Sintetinė patalynė gali pasitarnauti, kaip miegamojo dekoro elementas, tačiau miegui ji nerekomenduojama.

Galiausiai reikia paminėti, kad psichologai įsitikinę, kad miego kokybė priklauso ir nuo patalynės spalvinės gamos: pastelinės ir švelnios spalvos ramina ir migdo, ryškios, energingos spalvos – drumsčia saldžius sapnus. Kita vertus, patalynė – tai intymus pasitrinkimas, kuris priklauso nuo individualių žmogaus savybių. Svarbiausia kokybė ir komfortas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *