Viskas apie drabužių pirkimą internetu

Pigūs drabužiai internetePraūžusi krizė atnešė ne tik blusturgių, tačiau ir internetinių parduotuvių bumą. Lietuviai irgi jau pamėgo apsipirkimą virtualioje erdvėje. Tai lyg alternatyva laiko švaistymui sukant ratus prekybos centruose. Tačiau ir šioje erdvėje galioja taisyklės, o nežinojimas neapsaugo nuo atsakomybės.

Apribojimai

Jeigu esi nepilnametis asmuo tam tikrose internetinėse platformose apsipirkti galėsi tik gavęs tėvų arba globėjų sutikimą.  Kita vertus, apribojimai galioja abiem šalims. Mat madingi drabuziai internetu gali būti pardavinėjami tik su originaliomis nuotraukomis.

Visos elektroninės parduotuvės turi ir daugiau apribojimų. Dažniausiai jos sutampa su taisyklėmis kuriomis privalo vadovautis ir tradicinės prekybos vietos.

Papildomi mokesčiai

Kartais pigūs drabužiai internete yra apmokestinami papildomai. Dar dažniau, tiesiog kainos sudedamosios dalys yra išskirstytos sąskaitoje, kurią būtina apmokėti. Taigi, pigus rubai internetu moterims arba drabuziai internetu vyrams turiu tokių mokesčių kaip PVM, pristatymo išlaidos, mokestis už bankinį pavedimą ir pan.

Dažnai taikomos nuolaidos. Neretai siuntimo išlaidomis pigus rubai internetu is uzsienio (tarkim, pigus rubai internetu is kinijos ir drabuziai moterims is anglijos) nėra apmokestinami. Kita vertus, net ir su papildomais mokesčiais pigūs drabuziai internete yra žymiai pigesni negu tradicinėje parduotuvėje. Juk tradiciniu būdu apart šių papildomų mokesčių prekių savikainą sudaro ar patalpų nuoma, darbuotojų darbo užmokestis.

Grąžinimo garantija

Kita vertus, kaip ir tradicinėje prekyboje, tai ir pigūs drabuziai internete turi šimtu procentų gražinimo garantiją. Tai reiškia, kad nevilkėti pigūs drabuziai internete, su originalia pakuote, gali būti grąžinami per standartinį, keturiolikos dienų, laikotarpį. Pinigėliai, savaime suprantama, taip pat grįžta pas pirkėją arba klientas įgyja teisę išsirinkti naują pirkinį už tą pačią kainą. Kitu atveju, skirtumą arba tenka primokėti, arba likusią pinigų dalį grąžina į sąskaitą pardavėjas. Todėl moteriski drabuziai internetu yra toks patogus pirkimo būdas.

Juolab, drabuziai internetu ispardavimas yra dažnas ir populiarus metodas, kurį pamėgome naudoti didžiajam sezono apsipirkimui. Vienoj vietoj, visą parą, nebrangu ir dar išvengiama papildomų išlaidų, kurios dažniausiai atsiranda papietavus kavinėje arba atsigėrus kavos puodeliu, prieš pirkinių maratoną.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *