6 taisyklės, kaip kasdien būti gražiai

Sveikas_grozis

Šiuolaikinės moterys šiandien gyvena pašėlusiu ritmu: darbas, vaikai, namai – viskas gula ant jų gležnų pečių. O laiko ilgiau trunkančioms kosmetinėms procedūroms, šukuosenai ir makiažui nuolat trūksta.

Taip dailiosios lyties atstovėms nuolat tenka ieškoti atsakymo į tokį iš pirmo žvilgsnio nelengvą klausimą – kaip gi kasdien būti gražiai? Ir tuo pačiu nesugaišti daug laiko ir neišleisti krūvos pinigų. O atsakymas į šį sudėtingą klausimą yra pakankamai paprastas.

Jei laikysitės keleto taisyklių, kasdien atrodysite pribloškiamai.

#1 taisyklė. Niekada neleiskite sau išeiti iš namų neplauta galva.

Čia neklabame apie sudėtingą ir daug laiko užimančią šukuoseną ar miegą su suktukais. Net jei kartais pramiegate žadintuvą, nenorėdama pavėluoti geriau atsisakykite pusryčių nei dušo.

O jei kartą kitą kur nors nueisite riebaluotais plaukais, net nepastebėsite kaip toks įprotis atsiras. Tad pirmyn į dušą, kol dar turite kelias laisvas minutes.

#2 taisyklė. Gražus makiažas kiekvienai dienai.

Kasdienis makiažas neturėtų būti ryškus. Pakanka pasidažyti blakstienas, šiek tiek paryškinti skruostikaulius ir pasidažyti lūpas. Jei jūsų oda nėra idealiai lygi, naudokite toninį kremą. Toks makiažas atjaunina veidą ir parodo, kad jums ne vis tiek, kaip atrodote.

#3 taisyklė. Tvarkingi nagai.

Net jei neturite laiko pasidaryti manikiūro grožio salone, būtinai reguliariai susitvarkykite nagus pačios namuose. Visi nagai turėtų būti vienodo ilgio ir turėti formą. Ją nesunkiai padarysite naudodamos nagų dildę. O bespalvis lakas nagams suteiks blizgesio. Tokio manikiūro, savarankiškai atlikto namuose, tvarkingai išvaizdai visiškai pakaks.

#4 taisyklė. Svarbu tinkamai parinkti drabužiai.

Sutikite, jei eidamos į parduotuvę apsirengsite nuostabią vakarinę suknelę, vargu ar atrodysite gražiai. Greičiau juokingai ir keistai. Be to, kuo paprastesnis drabužio modelis, tuo jis atrodo geriau. Nepamirškite to! Vaikytis naujausių madų nebūtina. Rinkitės tokius drabužių kirpimus, kurie jums iš tiesų tinka.

Kartais keli geri drabužiai viename derinyje atrodo prastai. Kai kurios spalvos, formos ir kirpimai tarpusavyje nedera. Būtinai atkreipkite į tai dėmesį.

#5 taisyklė. Sveika išvaizda.

Tik sveikas žmogus atrodo gražus. Jei kažką skauda, grožis paprastai lieka antroje ar trečioje vietoje. Skirkite pakankamai laiko savo sveikatai, įsiklausykite į jūsų organizmo siunčiamus signalus. Sveika mityba ir pakankamas fizinis krūvis – tai jūsų sveikos išvaizdos paslaptis.

Sveikiausias pusryčių maistas, žinoma, yra kruopų košė. Kasdien gaminkite vis kitokią košę, išbandykite dar neragautą ir kiekviena jūsų diena prasidės vis kitaip. Jei nuolat užkandžiaudama valgote sumuštinį, jį pakeiskite skirtingais vaisiais ar sauja įvairių riešutų. Kasdienis maisto racionas turėtų būti įvairus ir kuo naudingesnis.

#6 taisyklė. Vidinis grožis daro stebuklus.

Taip taip taip! Jei elgiatės išdidžiai ir paviršutiniškai, patikėkite, net puikiausia išorinė išvaizda jums nepadės. Jus laikys gražia tik iki tol, kol nepradėsite kalbėti. Todėl būkite mandagi ir maloni su jus supančiais žmonėmis. Geras ir taktiškas elgesys gali leisti nepastebėti kai kurių ne itin tobulų išorinio grožio detalių.

Štai ir viskas! Sutikite, nėra jau taip sunku kasdien laikytis šių taisyklių. Pradėkite jų laikytis jau dabar!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *