Kaip derinti drabužius pataria UAB Lamesta

UAB LamestaDrabužių suderinimas – įdomus, tačiau kartais nelengvas uždavinys. Atrodo, kad vieniems žmonėms jis išsprendžiamas lengviau, kitiems sunkiau. Iš tiesų aprangos grožis, estetiškumas ir „lipimas“ prie kūno priklauso ne tik nuo asmens dizaino išmanymo. Didele reikšme pasižymi tai, iš kur ir kokie rūbai perkami. Tokie rinkos žaidėjai kaip UAB „Lamesta“ – tiesiausias kelias į gražiausią išvaizdą.

 

Kaip nesunku suprasti, žymiai paprasčiau suderinti gražius drabužius. UAB „Lamesta“, jau 16 metų sėkmingai gyvuojanti įmonė, užsiima vokiškų rūbų prekyba. Tai garsių, puikiai vertinamų gamintojų, elegancija spinduliuojantys rūbai. Tarp prekinių ženklų matomi tokie vardai kaip „Kapraun“, „Bugatti“ ar „Enzo Lorenzo“. Dailus dizainas palengvina galimybę atrodyti gražiai, tačiau vis tiek svarbu pasidomėti, kas su kuo dera, o kokių kombinacijų verčiau vengti. UAB „Lamesta“ įsigytus drabužius suderinti bus lengviau žinant, kokios spalvos „draugauja“. Neretai pasitaikančios drabužių spalvų derinimo klaidos būna susijusios su avalyne.

Kai kam atrodo visai nesvarbu, kokios spalvos batai ir kaip ta spalva dera su kelnėmis. Vis dėlto netinkamų derinių gausa stebina. Na, o norint išvengti nesklandumų tenka pasidomėti plačiau. Kalbant rimtai, kad ir kokiais gražiais rūbais prekiauja UAB „Lamesta“, reikia žinoti, kaip viską suderinti. Kaip pavyzdį galima paimti juodus batus. Tokios spalvos apavas atrodo universalus, tačiau yra ne vienas „bet“. Juodi batai netinka net prie keturių kelnių spalvų – prie tamsiai rudos, gelsvai rudos (įdegio), kreminės ir baltos. Dėl trijų pastarųjų spalvų nėra problemos – tiesiog reikia prisiminti, jog tamsūs batai ir šviesios kelnės gali nesudaryti darnaus derinio. Prie, pavyzdžiui, šviesiai mėlynų džinsų niekas nedraudžia dėvėti juodų batų, tačiau šviesesni tikriausiai atrodys harmoningiau. Na, o kaip dėl rudų kelnių ir juodų batų? Čia reikėtų įsiminti, jog netinka nei juodi batai prie rudų kelnių, nei rudi batai prie juodų kelnių.

UAB „Lamesta“ asortimentas patenkina išrankiausią skonį, tačiau pirkėjui bus lengviau išsirinkti, žinant, kas prie ko geriausiai tinka. Tęsiant kalbą apie apavą, reikėtų paminėti baltus batus. Šitokios spalvos avalynę mėgsta nemažai žmonių. Svarbu žinoti, kad balti batai nedera su juodomis kelnėmis. Prie kitų spalvų kelnių baltas apavas tinka, tačiau turbūt teko girdėti kažką panašaus į tai, jog balti batai „nupigina“ (paprastai toks pasakymas taikytinas vyrams). Žinoma, tai kiekvieno asmens stiliaus išraiška.

Galiausiai reikėtų užsiminti, kad mėlynos kelnės žvelgiant iš batų pusės yra universaliausios. Prie jų tinka bet kokios spalvos avalynė. Na, o štai dėvintiems alyvuogių žalumo kelnes derėtų įsidėmėti, jog „į porą“ netinka žalias apavas. Beje, ne mažiau svarbu prie batų priderinti diržą. Šios taisyklės daugelis taip pat nepaiso. Tiesą sakant, net ir be jokių taisyklių žinojimo nesunku pastebėti, kad vienoda batų ir diržo spalva atrodo puikiai. Palengvinimas – diržo ir batų atspalvio derinti nereikia, svarbu ta pati spalva.

Suderinti drabužius kartais gali būti keblu, tačiau tai nėra taip sudėtinga, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Žinoma, nemažai žmonių nekreipia dėmesio į harmoniją aprangoje. Deja. Na, o tie, kurie kreipia dėmesį, nudžiunga apsilankę UAB „Lamesta“ parduotuvėje. Pirkėjams atsiveria neįtikėtinos galimybės.

Patiko straipsnis – spauskite like.

UAB Lamesta kontaktai:

Twitter

Google plius

Kauno žemėlapiai

 

Atsakymai į “Kaip derinti drabužius pataria UAB Lamesta”: 2

  1. […] tik įsigyti elegancija spinduliuojančių drabužių, bet ir įgauti žinių, ką su kuo derinti. Lamesta pataria kaip derinti drabužius. Pati įmonė savo internetiniame puslapyje teigia, jog UAB „Lamesta“ […]

  2. Rasa avataras
    Rasa

    Labai puiki parduotuve Lamesta. Apsilankau daznai. Labai faina apranga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *