Addere Care: aukšti slaugos standartai

2020 metais Trakuose įsikūrė slaugos namai Addere Care. Privatūs slaugos namai savo paslaugoms taiko aukštus reikalavimus, kurie atitinka švedišką slaugos praktiką. Darbuotojai yra apmokomi švediška slaugos filosofija pagrįstais mokymais tinkamai elgtis su demencija ar alzhaimeriu sergančiais svečiais, todėl jūs būsite užtikrinti, kad jūsų artimais žmonėmis bus pasirūpinta tinkamai. Nuolatiniai mokymai, kursai, tobulėjimai užtikrina, kad darbuotojai taikys naujausius metodus slaugoje.

Addere Care: informacija atvykstantiems

Atvykstantiems į slaugos namus Addere Care yra keletas dalykų, kurių reikia nepamiršti. Kad persikėlimas į slaugos namus būtų sklandus reikia pasirūpinti tokiais daiktais kaip: rūbai kasdienai ir miegui, higienos reikmenys, laisvalaikio daiktai. Addere Care rekomenduoja parinkti keletą labiausiai reikiamų daiktų, kurie padėtų užimti laisvą laiką. Tai gali būti knygos, kryžiažodžiai, radijo aparatas, mezgimo reikmenys ar kiti. Taip pat jaukiau pasijausti Addere Care slaugos namuose padeda ir šiltus prisiminimus keliantys daiktai. Pavyzdžiui, nuotraukos su artimaisiais, statūlėlės, kitokie sentimentalūs daiktai, kurie padės kambaryje jaustis dar jaukiau ir maloniau. Jeigu jūsų artimasis yra religingas, nepamirškite ir tokios atributikos. Addere Care aplankant svečius galima atvežti ir daugiau daiktų, kurie buvo užmiršti ar norite pakeisti senuosius naujais. Addere Care darbuotojai padės pasirūpinti, kad jūsų artimieji čia jaustųsi saugiai, maloniai ir oriai. O dauguma čia esamų veiklų su kitais svečiais ir atvykstančiais veiklų organizatoriais padės nesijausti vienišiems ir pamirštiems.

Rinktis Addere Care tikrai verta

Apsispręsti, ar verta rinktis Addere Care slaugos namus tikrai nėra sunku. Graži gamtos apsupta aplinka, modernios patalpos, kokybiškos paslaugos – tai privalumai, kurie suteikia Addere Care slaugos namams išskirtinumo iš kitų slaugos namų. Darbuotojai yra apmokomi elgtis su įvairių diagnozių svečiais, kaip juos prižiūrėti ir leisti jiems jaustis gerai bei sveikai. Tai yra svarbu, nes kai kurie pacientai gali reikalauti kitokios priežiūros ar požiūrio į juos. Kiekvienas pacientas čia yra priimamas svetingai, todėl jūsų artimieji bus tikrai gerose ir rūpestingose Addere Care darbuotojų rankose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *