Dantų balinimas pieštuku namuose: kaip nepadaryti klaidų?

oralgen nupearl dantų balinimo rinkinys klipshop.lt

oralgen nupearl dantų balinimo rinkinys klipshop.ltSveiki ir balti dantys – geriausias Jūsų išvaizdos akcentas, aplinkiniams pasakantis, jog ne tik esate gerai nusiteikę, bet ir gyvenate tinkamą gyvensena. Iš tiesų būtent dantys ir jų būklė atskleidžia žmogaus savijautą, išduoda jo ligas ir pasako, koks yra jo gyvenimo būdas. Dantų balinimas odontologijos kabinete užima nemažai laiko bei ne retai kainuoja solidžią sumą pinigų. Todėl nemažai žmonių dantis balina tiesiog namuose. Juolab, kai rinka dabar siūlo daug profesionalių priemonių dantų balinimui patiems. Vienas populiariausių būdų išbalinti dantis namuose – tai dantų balinimas pieštuku.

Dantų balinimo pieštukas yra labai patogi ir paprastai naudojama balinimo priemonė. Dantų balinimo pieštuką galite įsigyti bet kurioje vaistinėje ar odontologijos klinikoje, o taip pat užsisakyti iš specialių gamintojų. Pieštuką paprasta naudoti, todėl dantų balinimas namuose tampa patogus ir paprastas. Tiesa, tam, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas, reikia paisyti kelių paprastų taisyklių balinant dantis namuose.

Kaip naudoti?

Jei dantų balinimo pieštukas bus naudojamas pagal taisykles, baltesniais dantimis galėsite džiaugtis jau po poros savaičių. Dantų balinimas pieštuku iš tiesų yra labai lengvas ir paprastas. Kiekvieną dieną bent du kartus reikėtų užtepti pieštuko viduje esančias veikliąsias medžiagas ant dantų ir palaikyti 20-30 minučių, o tada praskalauti ir nuplauti. Kasdien du kartus atlikus dantų balinimo procedūrą, baltesnius dantis pastebėsite jau po 14 dienų.

Kaip išsirinkti?

Pastaruoju metu rinkoje galima aptikti itin daug dantų balinimo priemonių. Tačiau neapsigaukite, ne visos priemonės yra tinkamos naudoti ir naudingos. Burnos higiena turi būti kasdienė, todėl priežiūrai netinka nekokybiškos priemonės, o tokių nusipirkti paprastoje prekybos tinklo parduotuvėje labai paprasta. Todėl rinkdamiesi dantų balinimo priemones, pasidomėkite, ką perkate. Pavyzdžiui, dantų balinimas pieštuku gali atnešti nemažai žalos, jei rinksitės pieštuką, kuriame yra peroksido. Stenkitės išvengti šios medžiagos, nes ji gali pažeisti dantų emalį, dantys taps jautresni. Rinkitės kokybiškus gaminius, kuriuos pardavinėja profesionalūs pardavėjai.

Ar užtenka pieštuko?

Dažnai žmonės mano, jog dantų balinimas namuose paprastas ir pigus dalykas, tačiau tai nėra taip pigu, jei viską darote tinkamai, Pavyzdžiui, dantų balinimas pieštuku yra efektyvus ir paprastas dalykas, tačiau vien pieštuko Jums neužteks, jei norite pasiekti geriausių rezultatų. Todėl dažnai žmonės, kuriems iš tiesų rūpi jų dantų higiena, renkasi dantų balinimo priemonių rinkinius,kuriuose sukomplektuotos visos reikalingos priemonės dantų balinimui. Dažniausiai tai ir dantų balinimo pieštukas, ir dantų balinimo gelis ir dantų balinimui skirtos kapos. Reguliariai naudojant kelias priemones galima tikėtis dar geresnio ir ilgiau išliekančio rezultato.

Neužsiimkite saviveikla

Labai svarbu žinoti, jog dantų balinimas namuose pavyks, jei viską darysite tinkamai. Todėl odontologai visuomet rekomenduoja prieš imantis dantų balinimo patiems, apsilankyti pas savo odontologą ir pasikonsultuoti, kaip viską reikėtų atlikti tinkamai. Deja, taip jau yra, kad ne visiems žmonėms galima balinti dantis dėl genetinių dalykų, dantų jautrumo ar lėtinių ligų. Todėl norint, kad dantys liktų sveiki ir gražūs, nepagailėkite laiko bent trumpam konsultaciniam vizitui odontologijos klinikoje.

 

Leave A Comment