Išskirtiniai sužadėtuvių žiedai – kaip suteikti savo žiedui unikalumo?

Išskirtiniai sužadėtuvių žiedai yra tai, apie ką svajoja nemažai moterų. Juk sužadėtuvių žiedas yra kažkas tokio ypatingo, kuris skiriasi nuo nieko kito. Tai taip pat gali atspindėti jūsų, kaip poros, unikalumą. Kaip surasti išskirtinį žiedą? Atsakome!

1. Centriniam akmeniui pasirinkite ne deimantą, o kitą brangųjį akmenį. Puikus būdas rasti unikalesnį žiedą, kuris taip pat yra labai vertingas, yra brangakmenis kaip žiedo centrinis akmuo, o ne deimantas.  Sužadėtuvių žiede esantis brangakmenis yra puikus klasikinio žiedo išvaizdos posūkis, kuris taip pat gali sutaupyti daug pinigų, jei turite ribotą biudžetą. Idealiai atrodys safyras, smaragdas, rubinas ar kitas spalvingas brangakmenis. Pažadame, kad unikalūs sužadėtuvių žiedai atrodys tikrai ne prasčiau nei klasikiniai!

2. Senovinio žiedo pasirinkimas. Jeigu domina išskirtiniai sužadėtuvių žiedai, gana paprastas būdas rasti unikalų sužadėtuvių žiedą – ieškoti vintažinio žiedo. Senoviniai sužadėtuvių žiedai buvo sukurti kitaip nei dauguma sužadėtuvių žiedų, kuriuos rasite šiandien. Dažnai retro stiliaus žieduose yra rankų darbo ir sudėtingų detalių. Jei jis būtų rankų darbo, žiedas tikriausiai nebūtų idealiai simetriškas, bet tai prideda jam žavesio. Kita vertus, šiuolaikiniai žiedai paprastai gaminami masiškai ir neturėtų tų pačių trūkumų.

3. Spalvos išryškinimas. Kitas subtilus bruožas, kuriuo pasižymi išskirtiniai sužadėtuvių žiedai – spalvingumas. Tereikia rasti būdą, kaip į žiedą pridėti ryškesnės spalvos, kad jis šiek tiek skirtųsi nuo kitų. Spalva gali būti akivaizdesnė arba tiesiog subtilus akmuo, dedamas į žiedą.

Yra daug būdų, kaip žiedui suteikti tik šiek tiek spalvos. Galite turėti spalvotus brangakmenius išilgai aureolės, kuri supa centrinį akmenį, arba galite turėti juos išilgai žiedo šonų. Galbūt, jei tikrai norite turėti subtilią detalę, galite įdėti brangakmenį į žiedo dalį, apie kurią kada nors žinosite tik jūs ir ji. Tai gali būti žiedo viduje arba apačioje, priklausomai nuo sužadėtuvių žiedo stiliaus.

4. Individualaus sužadėtuvių žiedo kūrimas. Vienas iš būdų užtikrinti, kad žiedas būtų nepanašus į bet kurį kitą sužadėtuvių žiedą, kurį matote nešiojant ką nors kitą, yra sukurti žiedą pagal užsakymą pagal savo dizainą! Galimybės yra neribotos, kai kalbama apie individualų žiedo kūrimą. Daugelis juvelyrų siūlo pagal užsakymą sukurti žiedą; tiesiog būtinai peržiūrėkite jų svetainę arba paskambinkite ir patvirtinkite: kad Jūsų pirštus puoštų išties išskirtiniai sužadėtuvių žiedai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *