Kaip pralaužti naujus batus

Skausmai, susiję su nauja batų pora, gali būti itin nemalonus. Visi mėgstame kuo greičiau užsidėti savo naują porą batų, tačiau per anksti ir per ilgai nešiojant naują porą batų gali atsirasti nemalonių žaizdų ir skausmų. Štai kodėl noriu išmokyti jus, kaip pralaužti batus ir išvengti skausmo bei pūslių, dėvint naujus batus! šios gudrybės iš tikrųjų padeda pralaužti batus, kad jie būtų patogesni!

1. Dėvėkite juos namuose

Jūs esate saugioje ir patogioje aplinkoje, savo namuose. Planuojate siurbti ar plauti grindis? Tai yra puiki proga, ištreniruoti savo naują porą batų. Tokiu būdu galite juos nusiimti bet kada, kai manote, kad batai pradeda trinti ar darosi nepatogu juos dėvėti.

2. Prižiūrėkite savo kojas

Priešingai nei manote, pūslės nėra neišvengiamos! Norėdami jų išvengti, galite imtis kelių žingsnių. Galite iš karto klijuoti apsauginį pleistrą tose vietose, kuriose, kaip žinote, gali susidaryti pūslės. Antra, jei ant kojų pirštų atsiranda pūslių, uždėkite šiek tiek vazelino su tvarsčiu, kad skatintumėte gijimą.

3. Storos kojinės

Papildomas storų kojinių paminkštinimas ne tik apsaugos kojas nuo pūslių, bet ir padės ištiesti naujus batus. Pirkite porą stambių, megztų kojinių – tokių, kurios skirtos atšiaurioms žiemoms, jei batus reikia gerai ištempti! Be to, vienas geriausių laikų išbandyti kojinių metodą yra naktis. Visą dieną vaikščiojant, mūsų pėdos būna didžiausios vėlyvą popietę ar vakarą. Taigi, užsimovus storas kojines padės dar labiau ištiesti batus. Neturėkite storų kojinių, jokių problemų! Užsidėkite dvi poras kojinių. Improvizuokite, viskam galima rasti išeitį.

5. Siekdami optimalių rezultatų, batus pralaužkite lėtai

Norint pasiekti geriausių rezultatų, naujų batų pralaužimas turėtų būti laipsniškas procesas. Jei bandysite per greitai sulaužyti naujus batus, galite juos sugadinti. Nepamirškite, kad galite naudoti ir specialias priemones, skirtas batų pratempimui. Jos atlaisvina oda, jog ji galėtų greičiau prisitaikyti prie jūsų pėdos

Visi mėgstame įsigyti naują porą batų. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti daugybę modelių moteriškos avalynės. Nuo mokasinų, sportbačių, aukštakulnių, pusbačių, basučių, bei ortopedinių šlepečių. Atnaujinkite savo garderobą jau šiandien!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *