Keratinas plaukų tiesinimui: kaip pasiekti geriausią rezultatą?

Plaukų tiesinimas yra labai dažnai pasirenkama grožio procedūra įvairiuose grožio salonuose. Todėl gamintojai siūlo platų įvairių priemonių pasirinkimą. Būtent nuo jų ir priklauso, ar pavyks procedūrą atlikti tinkamai ir ar rezultatas džiugins klientes. Svarbiausias komponentas – keratinas plaukų tiesinimui. Kaip jį pasirinkti ir teisingai naudoti?

Kokias priemones rinktis?

Plaukų tiesinimas yra labai atsakinga procedūra, todėl ją reikia atlikti tinkamai. Plaukų tiesinimas grožio salone ir namuose skiriasi tuo, kad grožio salone jis atliekamas profesionaliai, naudojant tik kokybiškas priemones. Nuo jų priklauso procedūros rezultatas.

Pavyzdžiui, itin efektyvus keratinas plaukų tiesinimui yra „Cocochoco Gold“ keratinas, kuris yra praturtintas natūraliomis medžiagomis, o taip pat jo sudėtyje yra skysto aukso ir grynojo keratino. Tai užtikrina, kad keratinas veiks efektyviai ir greitai. Tik naudojant tokias priemones, galima vienos procedūros metu ištiesinti plaukus ir suteikti ilgalaikį efektą.

„Cocochoco Pure“ keratinas yra puiki priemonė tokiais atvejais, kai tiesinami priauginti plaukai. Priemonė pritaikyta visų tipų plaukams ir atlieka ne tik tiesinimo bet ir apsaugos funkciją, todėl yra puikus pasirinkimas priaugintų plaukų tiesinimui salone.

Kaip nepadaryti klaidų?

Nesvarbu, kokias priemones tiesinimui pasirinksite, procedūrą privalu atlikti laikanti svirų rekomendacijų ir instrukcijų.

    • Išplaukite plaukus. Prieš tiesinimą, reikia bent kelis kartus išplaukti plaukus. Tam galima naudoti specialiai pritaikytus „Cocochoco“ giliai valančius šampūnus, kurie padės paruošti plaukus tiesinimui.

    • Teisingai paskirstykite keratiną. Labai svarbu, kad keratinas plaukų tiesinimui būtų paskirstytas vienodai, kad nesusidarytų keratino perteklius. Priemonę reikia tepti ne ant visų plaukų iš karto, o imant po nedidelę sruogelę, kol galiausiai bus sutepti visi plaukai. Tepkite keratiną tik ant plaukų ir nepaliksite veido odos.

    • Išdžiovinkite. Išdžiovinkite plaukus kruopščiai nuo šaknų iki galiukų, kol būsite tikri, kad jie yra sausi.

    • Ištiesinkite. Ištiesinkite plaukus profesionaliu specialiu tiesintuvu, kad užbaigtumėte procedūrą ir pamatytumėte tiesinimo rezultatą.

Keratinas tiesinimui internetu

Ieškoti geriausių priemonių procedūroms? Nebijokite jų užsisakyti internetu. Radę patikimą kosmetikos priemonių pardavėją, sutaupysite laiko ir pinigų, nes apsipirkti internetu labai paprasta, neužtrunka daug laiko ir dažniausiai čia galima pasinaudoti patraukliomis akcijomis ir pasiūlymais. Be to, profesionalia kosmetika prekiaujantys pardavėjai dažniausiai vienoje vietoje siūlo platų priemonių pasirinkimą. Tad čia ne tik keratinas plaukų tiesinimui, bet ir daug kitų kasdieniam darbui reikalingų priemonių, bei įrankių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *