Naudoju vibratorių ir man – ne gėda

Džiugu, kad vis daugiau žmonių ne tik patys liberaliai žiūri į sekso žaisliukų naudojimą, tačiau taip pat ir skatina kitus išbandyti daugelį ir tuo pačiu pajusti kuo daugiau naujų potyrių. Ir nors dažniausiai daugiausia dėmesio sulaukia vibratoriai, tačiau siūlome drąsiai žiūrėti į inovacijas, kurios gali padėti atrasti savyje visiškai kitą žmogų.

Šiuo metu rinkoje siūlomų vibratorių yra labai daug, tad džiugu, kad kiekvienas ir kiekviena gali rasti tokį, kuris jam labiausiai tinka. Taip, ne tik moterys, tačiau taip pat ir vyrai, kurie, džiugu, vis dažniau naudoja tokius žaisliukus. O kinta ir ilgis, ir spalva, ir kiti matmenys. Jeigu tai pats pirmas Jūsų vibratorius ir gal kiek kuklu – siūlome rinktis mažesnius, kurie vibruoja – lengviau, kurie turi masažavimo funkcijas. Kai kuriems to pakanka, kad pavyktų pajusti kuo daugiau naujų potyrių. Kiti galiausiai renkasi aktyvesnius. Pasiūla tikrai labai plati, tad esame tikri, kad kiekvieno poreikiai iki mažiausių smulkmenų bus patenkinti, tik reikia nebijoti išbandyti kažką naujo.

Mitas, kad vibratoriai yra tinkamai tik masturbacijai. Tikrai ne. Jie labai puikiai tinka ir sekso metu. Ir vaginalinio, ir tuo pačiu analinio, žinoma, su vienu, kitu žmogumi, su visa grupe. Tai remiasi į žmogaus poreikius. O galiausiai – visas seksas yra geras, kai jame dalyvaujantys žmonės to nori ir tuo pačiu sutinka, kad pasirenkami žaisliukai – būtų naudojami. Tuomet belieka atsipalaiduoti ir tuo pačiu kuo labiau pasitikėti tais žmonėmis, kurie yra greta Jūsų. Tai garantuoja, kad seksas tikrai bus pats geriausias.

Pats pavadinimas „vibratorius“ jau išduoda, kad šis sekso žaisliukas vibruoja. Tačiau galima rasti ir tokius, kurie neturi tokios funkcijos, atrodo kaip tikri peniai, dažniausiai tinka ir patinka tiems, kurie dažniausiai renkasi klasiką. Tinka ir toms poroms, kurios yra heteroseksualios, ir toms, kurios yra homoseksualioms. Tik reikia atidžiau skirti dėmesio smulkmenoms ir rasti tokį vibratorių, kuris atitinka tam tikros poros poreikius ir tuo pačiu planuojamo sekso malonumus.

Žinoma, tipų yra daug. Štai moterys labai mielai mėgsta tokius, kurie yra skirti G taško stimuliacijai. Ši maža liauka yra tikra bomba, tačiau rasti ją pirštais gali būti sunku. Kur kas paprasčiau yra įsigyti vibratorių, kuris yra skirtas būtent G taško stimuliacijai. Poveikis bus tikrai labai geras ir dažniausiai norėsis jį kartoti vėl ir vėl. O kur dar kiškučiai, kurie tuo pačiu metu ne tik naudojami vaginos vidui, tačiau ir išorei. Daugelis moterų patikina, kad klitoriaus judinimas suteikia ne ką mažiau gerų emocijų nei sueitis. Tik kadangi dažniausiai vyrai elgiasi per grubiai, o moterys ne visada moka tiksliai pasakyti ko jos nori – tokie vibratoriai tampa labai gera pagalba, kadangi jie be jokio vargo padeda tiek pačiai moteriai, tiek su vyrų pagalba tikrai pajusti daug teigiamų emocijų. Galiausiai visi lieka patenkinti ir tuo pačiu laimingi. Juk toks ir turi būti seksas. Tik nereikia apie tai bijoti kalbėti su mylimu žmogumi.

Taip, variantų tikrai labai daug, tad ne visada paprasta rasti tokį modelį, kuris Jums labiausiai tinka. Žinoma, kadangi vis daugiau žmonių perka vibratorius internetu, kadangi tai padeda sutaupyti daug laiko, pamatyti akcijas ir tuo pačiu be jokių tabu įsigyti tai, ko reikia – siūlau pasinaudoti ir nemokamomis konsultacijomis, kurias dažniausiai siūlo tokio tipo prekyviečių pardavėjai. Kadangi konsultacija dažniausiai vyksta per pokalbių langą – dingsta visi tabu, tad tai – dar daugiau laisvės klausti tai, kas tikrai domina ir tuo pačiu paprasčiau rasti tai, kas geriausiai tinka.

Džiugu, kad vis daugiau žmonių renkasi galimybę patirti kuo daugiau emocijų ir tuo pačiu kuo daugiau potyrių. Ne vienam, tačiau ir su kitu žmogumi. Kam save varžyti, kai šiuo metu yra tokios plačios galimybės pajusti kuo daugiau, tiesa? Net ir įsigyti vibratorius. Taip, galbūt jų pirkimas anksčiau ir buvo problema, kadangi teko eiti į fizines sekso prekių vietas. Tačiau šiuo metu tokios problemos nebėra, tad keista, kad kai kurie vis dar laikosi tikėjimo, kad tai yra kažkas blogai. Seksas yra normalu ir labai sveika. Taip pat kaip ir masturbacija, taip pat kaip ir žaisliukai, kurie gali suteikti šiai pramogai dar daugiau teigiamų emocijų. Ir dažniausiai pabandžius vibratorius galiausiai išdrįstama išbandyti kažką kito. Kažką, kad sukels dar daugiau gerų emocijų, dar daugiau gerų minčių. Tik reikia nebijoti, kadangi per baimes ir mitus, kurie kartais labai aktyvūs, užkertame kelią sau patirti daugiau. O esame to verti. Yra vertas kiekvienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *