Stiliaus formavimo patarimai moterims: keletas praktiškų įžvalgų

Sutikite, kiekviena iš mūsų turime tiek daug rūpesčių, susijusių su motinyste ir laiko trūkumu, kad apsirengti taip, kad jaustumėmės pasitikinčios savimi ir kartu būtume stilingos, atrodo nepasiekiamas tikslas. Tačiau, laimei, taip nėra!

Nuspręskite, kokią žinutę norite perduoti

Pirmasis žingsnis kuriant savo stilių – sukurti unikalią žinutę, kurią norite perduoti visam pasauliui. Laikykite tai savo asmeniniu prekės ženklu, kuris visiems parodo, kas esate viduje, ir išryškina stipriausias jūsų savybes.

Pradėkite klausdamos savęs, kaip norėtumėte, kad jus vertintų žmonės, su kuriais bendraujate. Pasirinkite žodžius, kurie mintyse sukurtų ryškų vaizdą, kaip norite save reprezentuoti. Tokie būdvardžiai kaip galinga, užjaučianti, rafinuota ir protinga suteikia matą, pagal kurį galima įvertinti jūsų įvaizdį, todėl svarbu kuo aiškiau ir glausčiau apibūdinti savo įvaizdį. Taigi, prieš pasirinkdamos jums tinkančius drabužius, turite aiškiai suformuluoti savo žinutę.

Išlaikykite savo stiliaus autentiškumą

Drabužiai, kuriuos dėvite, pratęsia tai, kas esate. Todėl tikrai nereikėtų įsprausti savęs į nepatogius aukštakulnius, kurie vargina jūsų kojas, jei jums patogiau avėti plokščiapadžius, arba dėvėti naujausių tendencijų drabužius tik todėl, kad visi jūsų draugai juos dėvi. Dėvėkite drabužius, kuriais jaučiatės savimi.

Jei nesate tikros, kaip jaučiatės ką nors apsirengusios, atlikite autentiškumo testą ir užduokite sau 3 paprastus klausimus:

  1. Ar apranga yra patogi, ar jums reikės ją nuolat koreguoti?
  2. Ar atpažįstate save veidrodyje, ar bandote būti tuo, kuo nesate?
  3. Ar šis drabužis teikia jums džiaugsmo ir ar džiaugiatės jį dėvėdamos?

Jei į visus tris klausimus atsakysite teigiamai, viskas gerai! Jei ne, ieškokite kito varianto.

Išmokite sluoksniuoti drabužius

Jei norite atrodyti stilingai, tačiau taip pat būti pasiruošusios bet kokiems orams, jums praverstų ir naudingi patarimai, kaip sluoksniuoti drabužius. Ir tiesą sakant, drabužių sluoksniavimas yra tarytum atskira meno forma, todėl jei išmoksite tai daryti tinkamai, jūs žinosite, kaip pasiekti tobulumą!

Žinoma, praktiškiausia drabužius sluoksniuoti šaltesniu oru, pvz., žiemos ar rudens sezonu, todėl pabandykite eksperimentuoti su skirtingų spalvų, audinių ir proporcijų drabužiais, juos sluoksniuodamos, kol galiausiai įgusite ir jūsų įvaizdis taps nepriekaištingas.

Pirmenybę teikite patogumui, o ne madai

Kalbant apie stiliaus patarimus moterims, šis patarimas yra nediskutuotinas. Jei renkatės tarp stiliaus ir patogumo, visada rinkitės tai, kas patogiausia. Kai jaučiatės nepatogiai arba esate kaip nors suvaržytos, negalite pasitikėti savimi ir spinduliuoti teigiama energija. Senas posakis, kad grožis reikalauja aukų, nėra tiesa, kuriai turėtume pritarti.

Juk mes kasdien susiduriame su didžiuliais karjeros iššūkiais, be to, auginame vaikus ir gyvename šeimyninį gyvenimą, kuris yra kupinas daugybės užduočių. Todėl tikrai nėra jokios priežasties vien tik dėl mados rinktis stiliaus sprendimus, kurie jus suvaržys ir vargins. Atminkite, kad visuomet galime rasti alternatyvų, ne mažiau stilingą variantą.

Žinote, ką turite, ir atsisakyti to, kas jums netinka

Išsiaiškinus, kokį įvaizdį kuriate sau, bus lengviau sąžiningai ir objektyviai įvertinti tai, kas yra jūsų drabužių spintoje. Tikėtina, kad jau daugelį metų dėvite tą patį ne todėl, kad pasirinkote strategiškai, o todėl, kad tai jums buvo pažįstama. Tačiau dabar atėjo metas pradėti metodiškiau vertinti tai, ką dėvite.

Peržiūrėkite savo dabartinį garderobą, kad nustatytumėte, ar kiekvienas drabužis atitinka stilių, kurį planuojate sukurti. Įsipareigokite atsisakyti visko, kas jums netinka. Jei laikysite drabužius vien dėl sentimentų, bereikalingai save apsunkinsite. Taigi, pasilikite tik tuos drabužius, kurie atitinka jūsų tikslus, o su likusiais atsisveikinkite.

Drabužius rinkitės atsižvelgdamos į savo kūno formas

Suprasti savo kūno formas – svarbiausia sąlyga, kad sėkmingai pasiektumėte puikų asmeninio stiliaus pojūtį. Kai žinote, kokie kirpimai ir siluetai geriausiai tinka jūsų kūnui, išvengsite daug painiavos dėl to, ką dėvėti, ir spintos, pilnos nenešiojamų drabužių.

Vienas geriausių stiliaus patarimų moterims – išmokti įvaldyti pusiausvyrą. Pavyzdžiui, jei daugiau svorio susitelkę jūsų kūno apačioje, kompensuokite tai didesnės apimties viršutinės dalies drabužiais, pvz., struktūrišku švarku, ryškiais pečiais. Jei jūsų krūtinė ar pečiai didesni, sukurkite vizualinę pusiausvyrą padidindamos apatinės dalies apimtį, pvz., puikiai tiktų A formos sijonas, plačios kelnės ar kt.

Tuo tarpu, jei nesate tikros dėl savo figūros tipo, pasidomėkite, kokie yra dažniausiai pasitaikantys moterų figūros tipai, kad galėtumėte lengvai nustatyti, kuriai kategorijai priklausote ir kokie drabužiai jums galėtų tikti geriausiai. Galiausiai, svarbiausia kuriant savo stilių yra rinktis drabužius, su kuriais puikiai jaučiatės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *