Sveiki produktai, kurie padės numesti svorio

Sveiki produktai

Sveiki produktaiApie dailesnes kūno linijas svajoja visi, tačiau retas imasi priemonių – alinančios dietos ir nuolatinis sportas gali pasirodyti pernelyg daug laiko reikalaujanti veikla, o šiandien žmonės įpratę skubėti… Tad kaip gi numesti svorio? Labai paprasta – pasistenkite, kad Jūsų racione atsirastų sveiki produktai, kurie ne tik organiški, bet ir padeda numesti svorio. Kokie jie?

Šparagai

Tai sveiki produktai, kurie turi labai mažai kalorijų, tačiau juose gausu greitai įsisavinamos ląstelienos bei vitaminų A, C bei E. Jie ne tik gerina imuniteto veiklą, bet ir greitina medžiagų apykaitą, todėl valgydami šparagus, ne tik nestorėsite, bet galbūt ir ištirpdysite vieną kitą kilogramą!

Varškė

Tai be galo naudingas produktas, kuriame gausu seleno ir vitamino E, padedančio kovoti su odą veikiančiais laisvaisiais radikalais. Be viso to, varškė – tikras baltymų šaltinis, o baltymų turintys sveiki produktai padeda palaikyti raumenų tonusą, neleidžia odai suglebti. Taigi, galite nesijaudinti dėl apdribusių riebaliukų – tereikia valgyti daug ekologiškos varškės bei nepamiršti karts nuo karto pajudėti!

Žalioji arbata

Žalioji arbata ne tik gardi, bet ir naudinga. Ji turi puikią savybę – greitina medžiagų apytaką, o tai, savaime suprantama, padeda numesti svorio. Tad jau rytoj stiprią kavą pakeiskite žaliąja arbata ir po kurio laiko pajusite didžiulį skirtumą.

Aitrieji pipirai

Aštrūs sveiki produktai – tai ne tik afrodiziakas, bet ir priemonė numesti svorio. Juose yra daug veikliosios medžiagos – kapsaicino – padedančio malšinti apetitą. Be to, aitrieji pipirai skatina medžiagų apykaitą, tad jei mėgstate dažnai užkandžiauti, į savo mitybos racioną įtraukite aitriųjų pipirų, ir pavalgę jausitės kur kas sotesni.

Šokoladas

Manote, kad šokoladas – dietos ar sveikos gyvensenos priešas? Po to, ką sužinosite, suvoksite, jog smarkiai klystate! Retkarčiais juo pasimėgauti ne tik galima, bet ir reikia. Žinoma, vertėtų rinktis gryną, juodąjį šokoladą… Jis, kaip ir kiti maisto produktai, kuriuose gausu antioksidantų, gali padėti išvengti riebalų kaupimosi, dėl kurio ne tik priaugama svorio, bet ir susergama įvairiomis širdies ligomis. Tad nepamirškite, kad gardūs dalykai neretai gali būti jūsų organizmo draugai!

Leave A Comment