TOP vasaros basutės tobulai Jūsų kelionei ir atostogoms

basutės

basutėsAtrodo anokia čia anomalija į atostogoms kraunamą lagaminą įsimesti kelias basutes. Tačiau per penkis aktyvių kelionių po atogrąžų, tekančios saulės šalies ir populiariausias bei labiausiai lietuvio kišenę glostančias Pietų Europos valstybes, teko įsitikinti, kad tai ne taip paprasta kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tačiau svarbu, nes suplanuotas atostogų ar kelionių grafikas beveik niekad nesiderina su pusdienio maratonu per parduotuves ieškant apavo, nuo karščio iššutusioms kojoms.

Atviros ar uždaros

Tiesą pasakius, praktiškai visos basutes 2016 buvo atviros ir itin aktyvūs keliautojai mane tikino, kad ne nuo modelio, o nuo basutės kokybės priklauso jos ilgaamžiškumas. Tačiau jeigu keliaujate į žygį per džiungles atvirus batelius palikite namie, kaip nesiimsite uždarų batų maloniam poilsiui kurorte, kurio krantus jaukiai skalauja Adrijos jūra. Į tokią romantišką vietą nesuklysite įsimetusi atvirus batelius, patogius lygiapadžius, taip pat pravers basutes su platforma.

Oda nėra vienintelė medžiaga

Tikriausiai nereikia net akcentuoti, kad šimtu procentų odiniai batai yra ilgaamžiai, patvarūs. Juose kojos nekais, o vėsesnį vakarą nevės. Reikia paminėti, kad odines basutes moterims yra patogus pasirinkimas, kuris nenuvils žengiant Niujorko aveniu ar klaidžiojant po Škotijos pilies griuvėsius. Tokios odinės basutės priglunda gražiai prie kojos, yra patogios, o basutes moterims 2016 – aukštosios mados pasirinkimas.

Vis dėlto, basutes vasarai gali būti ne tik odinės. Kelionėms į atogrąžų kraštus rinkitės patvaresnius sandalus. Itin populiarios basutes danija ir basutės rieker.

Naujos

Pagrindinė taisyklė yra ta, kad į lagaminą niekad nekraukite ką tik iš parduotuvės atsineštų batų. Sakoma, reikia batus pranešioti ir išties, net jeigu niekad neturėjote problemų su avalyne, būtinai kelionėje naujos basutės paves. Juk sakoma, žemėje karaliauja kiaulystės dėsnis. Juolab, nereikia toli ieškoti racionalių argumentų. Tarkim, kelionės metu vaikštome daugiau, ženkliai daugiau, todėl batai susidėvi dažniau, nutrina beveik visada. Taigi, basutės turi išlaikyti didelį išbandymą.

Nepabijokime prieš kelionę su naujais batais sukarti kelis ratus apie akropolį arba leiskimės į žygį iki jūros. Taip būsite tikri, kad Jūsų lagamine neatsidūrė atsitiktiniai batai, o kelionė kels šypseną ir garantuos puikius prisiminimus, o ne nuospaudas.

 

 

Leave A Comment