Vestuvinio žiedo pasirinkimas:  7 aspektai, kuriuos reikia įvertinti

Vestuvės daugeliui porų yra gražiausia gyvenimo šventė, kurios metu kiekvienas akcentas, simbolis – apgalvotas iki mažiausių smulkmenų. Ne ką mažiau dėmesio sulaukia ir vestuviniai žiedai, kurie dažniausiai pasirenkami tam tikro juvelyro, tokio, kurio stilius yra artimas jaunųjų požiūriui į gyvenimą bei estetiniam suvokimui.

Žinoma, renkantis vestuvinius žiedus – reikia ne tik meilės iš pirmo žvilgsnio, tačiau taip pat ir logikos.

Pateiksime Jums kelis aspektus, kurie pagreitins ir sukonkretins paieškas.

1.     Biudžetas.

Natūralu, kad bet kokio papuošalo pasirinkimas dažniausiai pasirenkamas nuo biudžeto apsibrėžimo. O rinkoje opcijų tikrai yra labai daug. Juk ir tos pačios auksinės apyrankės gali kainuoti nuo 40 eurų iki 4 000 eurų. Taip pat yra ir su vestuviniais žiedais. Žinant savo biudžeto galimybes – paieškos truks trumpiau.

2.     Stilius.

Nuo modernumo iki klasikos, nuo minimalizmo iki perdėto smulkmeniškumo. Koks stilius dominuoja Jūsų gyvenimuose? Natūralu, kad pagal asmeninius polinkius yra pasirenkami ir vestuviniai žiedai.

3.     Medžiaga.

Daugelis renkasi auksą, kadangi tai yra ne tik klasika, tačiau ir ilgaamžiškiausias bei aplinkos poveikiui atspariausias metalas. Vestuviniai žiedai daugelio dėvimi kasdien, tad svarbu, kad jie būtų kurti iš patikimos medžiagos, kuriai reikia kuo mažiau priežiūros.

4.     Dydis.

Tai vienas svarbiausių aspektų. Jeigu neturite galimybių nuvykti pas juvelyrą – internete rasite daug patarimų, detalias instrukcijas, kuriose bus paaiškinama – kaip tiksliai namuose išsimatuoti piršto dydį, kad pavyktų užsisakyti tinkamus žiedus.

5.     Graviūra.

Mėgsta ne visi, tačiau kai kuriems tai yra būtinas vestuvinio žiedo akcentas. Kiekvienas renkasi pats – kas joje bus atvaizduota arba parašyta.

6.     Akmuo.

Ar tikra reikia brangiojo akmens? O gal geriau klasikinio stiliaus papuošalai? Siūlome rinktis tokius, kurie Jums labiausiai patinka, kurie arčiausiai širdies, o ne tuos, kurie tuo metu, kai ieškote, yra madingi.

7.     Dizaineris.

Galiausiai, rinkitės tokio juvelyro dirbinius, kurie Jums mieli, tokio specialisto, kuris kuria konkrečiai žiedus poroms. Taip pajusite daugiau asmeniškumo ir meilės simbolis džiugins Jūsų akis kasdien, visą gyvenimą.

Rinkitės atsakingai. Juk žiedai puoš Jūsų rankas visą gyvenimą. Bent jau to mes linkime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *