Kodėl verta važiuoti į Rygą?

Ryga, kaip kaimyninės šalies sostinė, vis dažniau lankoma mūsų tautiečių. Paklausite, kodėl? Argumentų yra tikrai ne vienas.

Nedidelis atstumas

Pirmiausia, Lietuvos ir Latvijos sostines skiria vos trijų šimtų kilometrų atstumas, kuris automobiliu ar autobusu įveikiamas vos per ketvertą valandų. Būtent todėl nebūtina imti atostogų kelionei į Rygą. Pažinčiai su miestu ir svarbiausių objektų apžiūrai dažnai pakanka įprasto ar ilgesnio šventinio savaitgalio. Žinoma, norint aplankyti daugiau Rygos objektų ar pabuvoti vienoje ar keliose miesto šventėse, vieno savaitgalio gali ir neužtekti. Tačiau juk niekas netrukdo jau kitą savaitgalį sėsti į automobilį ir vėl leistis į kelionę po Rygą.

ryga

Patrauklios nakvynės sąlygos ir kainos

Rygoje viešint vos keletą dienų, reikia pasirūpinti ir nakvyne. Kiekvienas miesto svečias nesusiduria su nakvynės problemomis, nes visada randa labiausiai jo lūkesčius atitinkantį nakvynės variantą. Todėl kai mieste tereikia pernakvoti naktį ar dvi, patraukliausias variantas yra trumpalaikė butų nuoma. Ryga.lv tai siūlo bene patraukliausiomis sąlygomis. Šios paslaugos populiarumas seniai paskatino ir didesnę pasiūlą, todėl rinktis tikrai yra iš ko. O vienos ar kelių nakvynių kaina yra prieinama kiekvienam.

Ką siūlo butų nuoma Rygoje?

O gi visą pilną butų nuomos Rygoje paslaugos paketą. Pirmiausia, tai privatumas, kuris garantuojamas vos uždarius išsinuomoto buto duris. Lyginant butų nuomą Rygoje su apsistojimu viešbutyje, privatumo čia daug daugiau, nes netenka kasdien susitikti su daugybe žmonių, na, nebent laiptinėje prasilenkti su vienu kitu kaimynu. Tuo pačiu miegamuosiuose Rygos rajonuose, kuriuose nuomojami butai, žymiai mažiau triukšmo nei miesto centre, kuriame įsikūrusi didžioji dalis viešbučių.

Atskira virtuvė – dar daugiau privatumo

Visuose Rygoje nuomojamuose butuose įrengtos didesnės ar mažesnės virtuvės, kuriose yra visa maisto gamybai reikalinga buitinė technika, indai ir įrankiai. Turint tokias puikias sąlygas išsinuomotame bute galima ne tik pusryčiauti, bet ir gamintis pietus bei vakarienę. Taip sutaupoma nemažai lėšų, kurių tikrai prireiktų valgant Rygos kavinėse ar restoranuose. O sutaupytus pinigus geriau skirti pramogoms mieste ar vandens pramogų parke.

Erdvūs kambariai ir patogūs baldai

Ieškantis nakvynės Rygoje šeimai ar didesnei kompanijai, visada galima rinktis iš vieno, dviejų ar trijų kambarių butų nuomos Rygoje pasiūlymų. Ir savaime suprantama, kad kuo daugiau žmonių nakvoja viename bute, tuo gaunasi mažesnė kaina vienam asmeniui.

Patogi lova yra vienas svarbiausių gero poilsio garantų tiek namuose, tiek kelionėje. Visuose nuomojamuose Rygos butuose baldai yra patogūs, gerai prižiūrimi ir esant poreikiui atnaujinami. Todėl jei viešėdami Rygoje kurią naktį ir neišsimiegosite, tai tikrai ne dėl prastos lovos.

Visos reikalingos komunikacijos

Šiandien internetas yra tapęs kasdieniu mūsų palydovu. Net ir atostogų ar savaitgalių metu norime peržvelgti aktualiausias naujienas, patikrinti elektroninį paštą, atsakyti į svarbiausius laiškus ar susirasti kelionės maršrutą bei susidaryti lankytinų objektų sąrašą. Todėl apsistojus Rygoje nuomotame bute neteks patirti jokių nepatogumų ir atsisakyti įprastų kasdienių veiklų, nes interneto ryšys yra visuose butuose.

Įrengta kabelinė televizija taip pat suteikia galimybę net ir svečiuojantis Rygoje neatsilikti nuo naujienų, būti įvykių centre ar panorėjus pažiūrėti norimą filmą.

Taigi butų nuoma Rygoje – pats geriausias, ekonomiškiausias ir patraukliausias nakvynės būdas svečiuojantis Latvijos sostinėje. Taip teigia visi pasinaudoję šia paslauga.

Atsakymai į “Kodėl verta važiuoti į Rygą?”: 2

 1. Aurika avataras
  Aurika

  Hi
  2 adults and 2 kids (10 years) want to spend tome in Riga. 2014 08 29-2014 08 31. Can You help us?

  1. Starlite.lt avataras
   Starlite.lt

   Yes sure, please ask directly http://www.ryga.lv and they will help you!
   Contact phone: +37126914388, Email: [email protected]
   Good luck!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *