Lietuva–Danija: operatyvumas ir saugumas

Nr 3 PatalpintaSu kuo Jums asocijuojasi žodis kelionė? Tikriausiai daugelis pagalvojo, kad su patogumu, komfortišku važiavimu. Nesvarbu, kokiais tikslais keliautume: ar turistiniais, ar, kaip dabar populiaru, laimės ieškoti, pats važiavimo laikas turi didelės įtakos visos kelionės kokybei ir prisiminimams. Jei keliaujate patogia transporto priemone, kurioje Jums suteikiama ir papildomų privalumų, patogumų, pakankamai vietos, tuomet kelionė tikrai bus įsimintina.

Pastaruoju metu ženkliai padidėjo kelionių į Daniją ir iš Danijos poreikis. Atsižvelgdama į tai, UAB „Satransa“, vežanti keleivius ir gabenanti siuntas bei negabaritinius krovinius, maršrutu Lietuva–Danija vyksta antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniai, o maršrutu Danija–Lietuva – trečiadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Lietuva Danija http://www.idanija.eu/marsrutas-lietuva-danija/– tai puiki galimybė greitai ir patogiai pasiekti Jūsų kelionės tikslą Danijoje.

Maršrutu Lietuva–Danija keliausite patogiais „Opel Movano“ mikroautobusais, kurie pritaikyti ilgoms kelionėms. Jūsų patogumui mikroautobusuose yra atlenkiamos sėdynės, įmontuota video sistema, todėl kelionė neprailgs, nes galėsite žiūrėti filmus. O didesnis nei įprastai mikroautobuso bagažo skyrius puikiai sutalpins visus keleivių kelioninius krepšius. Kiekvienas keleivis gali vežtis iki 40 kilogramų bagažo. O didžiausias keleivių skaičius – 8.

Maršrutas Lietuva–Danija prasideda Klaipėdoje. Nuo Klaipėdos iki trečio pagal dydį Danijos miesto – Odensės – nusidriekę 1800 kilometrų. Kadangi prioritetą teikiame visapusiam patogumui, o dar atsižvelgiantį tai, kad kelionė tikrai ilga, važiuojame mokamais keliais, nes jie yra ženkliai geresnės kokybės. Taip pat šiuose keliuose leidžiamas didesnis kaip 100 km/val. greitis, todėl kelionės tikslą pasiekiame ne tik patogiau, bet ir operatyviau. Žinoma, kartais kelionės trukmei įtakos turi nuo mūsų nepriklausantys veiksniai, pavyzdžiui, spūstys keliuose, ar prastos oro sąlygos. Lietuva–Danija – maršrutas Jūsų patogiai ir greitai kelionei.

Kaip jau buvo minėta, Lietuvoje, jei kelionę rezervuojate iš anksto, galime Jus paimti iš Jums patogios vietovės. Palikę Lietuvą, važiuojame pro Lenkiją, kur pravažiuojame Suvalkus, Varšuvą, Lodzę, Poznanę. Vokietijoje daugiausia važiuojame autostradomis, todėl pro didžiuosius miestus nepravažiuojame, tačiau, jei keleiviai pageidauja, mielai užsukame į Frankfurtą, Rostoką, Liubeką, Kylį, Berlyną ir Hamburgą.

Galutinis maršruto Lietuva–Danija (www.idanija.eu) taškas Danijoje – kiekvieno keleivio kitoks, nes juos nuvežame iki reikiamos vietos. Danijoje keleivius pristatome prie pat durų, todėl Jums nereikės klaidžioti svetimoje šalyje, nereikės nešioti sunkių kelioninių krepšių. Priimtina paslaugos kaina tikrai bus verta komfortiškos ir geros kelionės, kurią Jums garantuosime. Mums svarbu, kad apie kelionę Jums liktų tik malonūs prisiminimai, o kitą kartą, kai keliausite į Daniją, nedvejodami kreiptumėtės į mus.

Norintys vykti maršrutu Lietuva–Danija, svetainėje gali užsiregistruoti kelionei. Registracijos formoje pateiksite savo vardą, pavardę, kontaktinį telefoną ir savo klausimus ar pageidavimus. Registruotis internetu – paprasta ir tikrai patogu. Gavę užpildytą formą, netrukus susisieksime su Jumis.

Saugumas – vienas svarbiausių mūsų veiklos prioritetų, todėl visi keliaujantieji ir pati transporto priemonė yra apdrausti. O Jus veš ilgametę vairavimo patirtį turintys profesionalūs vairuotojai.

Keleivių vežimo rinkoje yra daug analogiškas paslaugas teikiančių įmonių bei pavienių fizinių asmenų. Atidžiai rinkitės vežėją, nesusigundykite neįprastai žema kelionės kaina, įsitikinkite, kad vežėjas veiklą vykdo legaliai. Pažymime, kad UAB „Satransa“ turi visus reikalingus dokumentus ir licencijas.

Su UAB „Satransa“ kelionė Lietuva-Danija (www.idanija.eu) bus patogi ir greita.

Įrašo “Lietuva–Danija: operatyvumas ir saugumas” komentarų : 1

  1. […] į Daniją autobusu gali būti saugi ir smagi. Svarbu tvarkingas autobusiukas ir geras vairuotojas. Tada jaučiamas saugumas, komfortas ir […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *