Patarimai, kaip sutaupyti perkant kelionės lėktuvo bilietus

Ar žinojote, kad nepaisant kylančių kuro ir skrydžio kainų, Jūs vistiek galite sutaupyti ir mėgautis savo kelione? Jeigu lėktuvų bilietai dar ne Jūsų rankose, sužinokite kaip galite įsigyti juos pigiau ir sumažinti kitas kelionės išlaidas. Atraskite būdų, kaip galite sutaupyti keliaujant ir pamatyti daugiau.

pigus-lektuvu-bilietai

Lėktuvų bilietų kainos

Pirmiausia, pirkite bilietus 00:01 antradienio arba trečiadienio ryte toje laiko zonoje, kurioje yra įsikūrusios oro kompanijos.

Štai kaip tai veikia: Jūs pelnotės iš keliautojų, kurie užsisakė savo lėktuvo bilietus tarp penktadienio ir pirmadienio (tuomet daugelio avialinijų kainos yra paskelbiamos), tačiau nesumokėjo per reikalaujamas 24 valandas. Antradienio vidurnaktį šie nenupirkti, jau pigesni bilietai grįžta atgal į oro linijų kompanijų kompiuterius. Štai kaip Jūs galite lengvai pasipelnyti iš to.

Taip pat rinkitės skrydžius ne piko dienomis ir valandomis. Geriau ruoškitės į kelionę antradienį, trečiadienį ar ketvirtadienį ir rinkitės vidurdienį arba dienos pradžią, nei pabaigą, kuomet yra didesnė skrydžių paklausa.

Apsvarstykite kitas oro uostų alternatyvas nei didžiausius ir pagrindinius miesto oro uostus. Šie gali pasiūlyti geresnes lėktuvų bilietų kainas bei skrydžių tvarkaraštį.

Apgyvendinimas

Kai atvykstate registruotis į viešbutį, nebijokite derėtis. Prašykite pasikalbėti su vadybininku ar kitu pareigose aukštesniu asmeniu (nekalbėkite su administratoriumi, nes jis niekuo negalės padėti), ir prašykite nemokamai „patobulinti“ savo kambarį, pridedant nemokamų paslaugų.

Daugiau artimesnei gyvenimo patirčiai, galite išbandyti specialius keliautojų internetinius puslapius, kuriuose galite rasti nemokamą nakvynę pas vietinius gyventojus. Įsivaizduokite: keliaujate į Londoną ir, vietoj brangaus viešbučio numerio, Jūs apsistojate pas vietinę anglų šeimą. Taip gausite ne tik nemokamą apgyvendinimą, bet ir pamatysite tikrąją vietinę kultūrą iš arčiau ir „vietinių“ akimis.

Tačiau visuomet prieš nusprendžiant apsigyventi pas nepažįstamus žmones, perskaitykite jų aprašymus, bei komentarus žmonių, kurie jau buvo apsistoję šiuose namuose. Pavojinga būti pirmu žmogumi, apsigyvenančiu pas nepažįstamą asmenį. Jeigu esate ne pirmasis, galėsite jaustis saugiau ir patogiau. Žinosite ko galite tikėtis iš šios nakvynės.

Paieškokite viešbučio pasiūlymų eBay aukcionuose. Tik būkite atsargūs – peržiūrėkite pardavėjo įvertinimus. Jeigu jis neturi arba turi nedaug įvertinimų, praleiskite jį. Visuomet perskaitykite, kas rašoma smulkiu šriftu, tai gali būti paslėpti mokesčiai, reikalaujamos kelionės datos ar pasiūlymo nutraukimo data ir kitos svarbios sąlygos.

Jeigu mėgstate stovyklauti, paieškokite specialių vietų stovyklautojams. Kai kurios stovyklavietės siūlo gyventi palapinėse, nameliuose ant ratų ar nedideliuose mediniuose nameliuose su ar be patogumų.

Nakvynės namai jau nėra tik jauniems žygeiviams. Šimtai nakvynės namų yra didžiausiuose miestuose ir populiariose kelionių vietose. Daugelis jų siūlo internetą ir belaidį interneto ryšį, pilnai įrengtas virtuves, patalynę ir rankšluosčius, ar pusryčius. Kai kurie iš jų netgi turi naktinius klubus, plaukimo baseinus ir sūkurines vonias.

Keliavimas kitaip nei kiti

Pirkite „viskas įskaičiuota“ kelionės bilietus. Tuomet lėktuvų bilietai, apgyvendinimas, maistas, pramogos ir visi mokesčiai yra įskaičiuojami į vieną bendrą iš anksto apmokamą kainą. Taip bus patogiau ir nereikės ieškoti atskirų variantų.

Pasidomėkite, ką siūlo viešbučiai ar kitos poilsiavietės, pavyzdžiui spa paslaugų kreditai, nemokamas vynas ar užkandžiavimo valandos. Dažnai jie mėgsta „pasaldinti“ pasiūlymus su papildomais nemokamais priedais, kad sugundytų keliautojus. Tai jau tampa augančia tendencija šiame versle.

Pamėginkite atostogas gamtoje. Tarkim slidinėjimo kurortai gali pasiūlyti nemokamų arba nebrangių lauko pramogų. Ir nesvarbu, keliaujate žiemą ar vasarą.

Keliauti mėgsta ir nori visi, tačiau kartais gali pritrūkti pajamų. Pigesni lėktuvų bilietai ir didelė gyvenimo sąlygų įvairovė padės pasirinkti prieinamiausius variantus ir sutaupyti netgi kelionės metu. Keliauti galima ne tik smagiau, bet ir pigiau.

Įrašo “Patarimai, kaip sutaupyti perkant kelionės lėktuvo bilietus” komentarų : 1

  1. Itturas.lt avataras

    Pigius lėktuvo bilietus reikia medžioti! Jei pirma planuojate kelionę o tik po to ieškote kur nusipirkti pigiau bilietus, taip nieko nesigaus, lėktuvo bilietus gali tekti pirkti labai brangiai. Bet pasiūlymas būtų kitoks, pirma įsigykite siūlomus pigius lėktuvo bilietus, o tik po to ieškokite viešbučio ar automobilio nuomai. Patikėkite, šis variantas išbandytas jau seniai. Linkiu sėkmės atrandant naują kelionių planavimo specifiką!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *