Gerber įvertino medžiotojai, kariškiai ir eiliniai vartotojai, atliekantys buities darbus namuose

gerberBūna, jog vos tik išgirdus vieno ar kito prekinio ženklo pavadinimą, pasąmonė automatiškai informuoja: „tai – kokybė”. Ilgametė patirtis bei šimtaprocentinis vartotojų poreikių patenkinimas – būtent tai lemia firmos atpažinimą bei populiarumą pasauliniu mastu.  Gerber įmonė – viena iš tokių gamintojų, kurios produkcija įsigyjama be jokių abejonių, su garantija, jog gaminys tarnaus ilgai.

Gerber įmonės istorija prasidėjo 1939-taisiais metais JAV. Tai buvo nedidelė gamykla, į rinką atkeliavusi su kokybiškais peiliais bei kitais įrankiais. Kas lėmė, jog bendrovės filialai vienas po kito atsidarinėja vis kitame pasaulio taške, o šį prekinį ženklą šiandien vertiname ir mes? Firmos populiarumą sąlygoja jos vystoma strategija:

  • Nepriekaištinga gaminių kokybė. Gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, tai užtikrina produkcijos kokybę bei ilgaamžiškumą.
  • Inovacijų taikymas gamyboje. Įmonė „nemiega ant laurų” ir nesimėgauja populiarumu klientų tarpe. Suvokiama, jog tik nuolatinių inovacijų taikymas gamybos technologijoje bei dizaino sprendimuose gali išsaugoti klientų lojalumą bei įtakoti naujų vartotojų pritraukimą.

Pradėjo nuo peilių…O ką Gerber siūlo šiandien? Gaminius galima suskirstyti į keletą kategorijų:

  • Armija. Gerber gaminius savo tarnyboje naudoja kareiviai, jūrų pėstininkai, jūrininkai ir lakūnai. Visi įrankiai yra testuojami realiose situacijoje, tobulinami pagal poreikius – tai užtikrina maksimalią pagalbą ekstremaliose situacijose.
  • Medžioklė. Siūlomas platus kokybiškų ir patvarių įrankių asortimentas, kurie naudojami tiek laimikio medžioklės, tiek ir darinėjimo procese.
  • Išgyvenimas. Įrankių serija, skirta skautams bei kitiems asmenims, ieškantiems nuotykių laukinėje gamtoje ir susiduriantiems su ekstremaliomis situacijomis.
  • Taktiniai. Tai – gaminių linija, skirta specifinei grupei – paramedikams, ugniagesiams, policininkams. Peilis ar kitas įrankis gali atlikti lemiamą vaidmenį gelbstint gyvybę – Gerber tokioje situacijoje niekada neapvilia.
  • Laisvalaikiui gamtoje. Siūlomi įrankiai, kurių tikrai prireiks aktyviai leidžiant laiką gamtoje.
  • Būtinybė. Arba įrankiai, visada esantys po ranka. Tai – maži, tačiau tvirti ir funkcionalūs įrankiai, kuriuose galite nešiotis tiesiog kišenėje ar turėti automobilyje.
  • Darbui. Gerber pirmoji pradėjo gaminti taip vadinamuosius multiįrankius – nedidelį įrankį, talpinantį savyje net keliolika reikalingiausių darbo prietaisų. Maži, tačiau galingi bei ilgaamžiai!

Originalaus, nuolat atnaujinamo dizaino, funkcionalūs, patvarūs ir ilgaamžiai. Pritaikomi tiek atliekant kasdienius darbus buityje, tiek ir leidžiant laiką gamtoje ar dirbant ekstremaliose situacijose. Tai ir yra Gerber įrankiai.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *