Vyriška nuomonė apie tai, kokie laikrodžiai moterims atrodo tobulai

laikrodžiai moterimsInternete neretai galima išvysti straipsnių, kuriuose moterys vertina vyrų stiliaus suvokimą, rašo apie jų išvaizdą, apie aprangos pasirinkimą. O štai jums priešinga situacija – subjektyvi vyriška nuomonė apie tai, kokie laikrodžiai moterims atrodo itin gražiai.

Laikrodis – svarbi detalė, padedanti suformuoti dailią visumą. Jei mergina ar moteris sportuoja, pavyzdžiui, bėga krosą, vargu, ar tuo metu jai tiks ekstravagantiškas laikrodis su prabangia juodos odos apyranke. Vertinant subjektyviai, yra tokių laikrodžių moterims, kurie, nepriklausomai nuo situacijos, atrodo tinkami. Tai ypač būtų galima pasakyti apie nedidelius laikrodukus su odine ar metaline apyranke. Galbūt net sportuojant ta kompaktiška odinė apyrankė nesugadins bendro vaizdo, tačiau egzistuoja kitas galvosūkis – ar apyrankė pernelyg greitai nesusidėvės? Ar į ją neįsigers prakaito kvapas?

Laikrodžiai moterims siūlomi įvairiausi. Vieni pigesni, kiti brangesni. Vieni santūresni, kiti itin emocingos išvaizdos. Kiekvieno vyro skonis skiriasi, bet, remiantis šių eilučių autoriaus nuomone, kai kada moterys pasirenka pernelyg vaikiškus laikrodžius. O ar jums gražu prabangiausių aukštakulnių ir kitų solidžių elementų derinys su pigiu plastmasiniu laikroduku? Tokių siūloma po keletą eurų. Jų būna visokių spalvų, o ciferblatas kartais perdėtai blizgus ir primenantis žaislinį. Gal tai ir taiklus pasirinkimas laisvalaikiu, tačiau kažin, ar oficialiame renginyje toks papuošalas suteiks moteriai elegancijos.

Galima ginčytis, koks yra idealus laikrodžio dydis. Vieningo atsakymo negautume. Kodėl? Ogi todėl, kad viskas priklauso nuo moters sudėjimo, nuo rankos storio. Vienai puikiai tinka masyvus riešo aksesuaras, o kitai dailiausiai dera subtilus nedidelis laikrodėlis. Subtilumas stiliuje (bent jau vertinant subjektyviai) – geras dalykas.

Norėtųsi pateikti dar vieną įžvalgą. Tai būtų retorinis klausimas: kodėl reikia sekti draugių pavyzdžiu ir pirkti būtent tokį laikrodį, kokius renkasi jos? Tiek laikrodžiai moterims, tiek vyrams – ne toks daiktas, kurį reikėtų įsigyti sekant vadinamuoju bandos jausmu. Tai savitas aksesuaras, atitinkantis jūsų asmeninį skonį. Ar laikrodžių pasaulyje egzistuoja mados? Į šį klausimą geriausiai atsakytų pačios moterys. Tačiau, nesvarbu, koks būtų atsakymas, bandymas eiti paskui madą nėra geriausias sprendimas. Jei turite dailų ir kokybišką aksesuarą, tai kodėl jis turėtų būti nebetinkamas pasirodžius naujienai apie kokią ateinančią „super duper“ stiliaus tendenciją?

Ši vyriška nuomonė – ne taisyklė, ne faktas. Tai minčių išraiška. Ko gero, labiausiai pasverta mintis apie visą šią temą skambėtų taip: laikrodžiai moterims gražiausiai atrodo tada, kai yra pasirenkami pasikliaujant vidiniu balsu. Tas aksesuaras tiesiog prilimpa. Ir moterys tuomet džiugina priešingos lyties atstovus. O ir laiką jos žino, tad madingo vėlavimo sąvoka tampa tikslesnė ir įgauna kitokią prasmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *