Specialistai atsako – kodėl jūsų verslui reikalinga Google reklama?

google reklamaRinkodaros specialistai sutaria – kiekvienam verslui reikalinga reklama, tačiau, priklausomai nuo įmonės veiklos pobūdžio, finansinių galimybių ir siekiamų tikslų, pasirinktos reklamos formos gali skirtis. Tiesa visiškai paprasta – kuo daugiau investuosite į reklamą, tuo didesnio klientų būrio sulauksite. Vis dėlto, ne kiekvienas verslas šiam tikslui gali skirti pakankamai lėšų. Tokiu atveju ieškoma efektyviausio reklamos kanalo, kuris užtikrintų aukščiausius rezultatus, reikalaudamas minimalių išlaidų. Čia svarbiausią vaidmenį atlieka Google reklama, padedanti pritraukti maksimalų klientų srautą.

Kodėl Google paieškos tinklas?

Atlikti tyrimai patvirtino, kad daugiau nei 90 proc. Lietuvos interneto vartotojų naudojasi Google paieškos tinklu. Minėtoji paieškos sistema naudojama tiek internetinę prekybą vykdančių, tiek stacionariose pardavimo vietose esančių įmonių paieškai. Rinkodaros specialistai primena, kad vertindami paieškos sistemų generuojamus rezultatus, privalome atsižvelgti į tvirtai susiformavusius interneto vartotojų įpročius – daugiau nei 80 proc. vartotojų apsiriboja pirmuose trijuose puslapiuose esančia informacija. Tai reiškia, kad jei jūsų įmonės duomenys ar prekių katalogas bus pateiktas tolimesniuose paieškos rezultatuose, didžiajai daliai potencialių lankytojų liksite nematomi. Šiuo atveju Google reklama padės užimti geriausias paieškos sistemos pozicijas, pritrauks maksimalų lankytojų srautą, skatins vartotojų pasitikėjimą ir didins jūsų įmonės (ar prekinio ženklo) žinomumą.

Esminiai Google reklamos privalumai

Kalbėdami apie Google reklamos privalumus, privalome išskirti du esminius požymius. Pirmiausia, kaip ir minėjome, Google sistema naudojasi milžiniška interneto vartotojų grupė. Be to, negalima pamiršti ir verslo plėtros galimybių užsienyje – informacija apie jūsų bendrovę, prekes ar paslaugas gali būti pateikiama ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio interneto naudotojams. Šiandien Google yra galingiausia paieškos sistema, neturinti sau lygių konkurentų. Kitaip sakant – minėtasis paieškos kanalas padės pasiekti didžiausią auditoriją ir leis maksimaliai padidinti pardavimo apimtis. Dar vienas privalumas, kuriuo pasižymi Google reklama, yra itin konkreti reklamos gavėjų grupė. Priešingai nei kitos reklamos formos, minėtoji priemonė yra orientuota į tikslinę auditoriją. Tai reiškia, kad jūsų reklama bus rodoma tik suinteresuotai grupei, kurį į Google paieškos laukelį įves su jūsų produkcija ar paslaugomis susijusius raktinius žodžius.

Profesionalų pagalba

Jei nusprendėte išbandyti Google reklamos privalumus, nepamirškite – maksimalius rezultatus užtikrins tik ilgametę darbo patirtį turintys internetinės rinkodaros profesionalai. Nors Google reklamos įrankiai yra laisvai prieinami, ši sritis reikalauja praktinių žinių, nuolatinio rezultatų stebėjimo ir analizavimo, reklamos kampanijų kontrolės ir atnaujinimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *