Kas yra push up tamprės ir kokia iš jų nauda?

tamprės

Sportuojantiems asmenims itin svarbus atributas yra sportinė apranga. Ji turi būti patogi, elastinga ir nevaržanti judesių amplitudės. Pastebėtina, kad nauja sportinė apranga gali net suteikti motyvacijos, kuri yra labai svarbi kiekvienam sportuojančiam. Moterų tarpe pastaraisiai metais itin išpopuliarėjo „push up“ tipo tamprės, kurios taip pat dažnai vadinamos ir anticeliulitinėmis.

Push up tamprės gaminamos iš medžiagos, kuri leidžia laisvai judėti visoms raumenų grupėms, yra pralaidi orui. Pralaidumas padeda kontroliuoti prakaitą, kas yra itin aktualu norint jaustis komfortiškai. Push up tamprės puikiai tinka bene visiems sportams – tiek treniruotėms sporto salėje, pilateso, jogos užsiėmimams, bėgimui, važinėjimui dviračiu tiek aukšto intensyvumo treniruotėms.

Tamprės dažnai siuvamos stilingo dizaino,  įvairių spalvų ir raštų. Jos gali būti derinamos prie įvairių drabužių, megztinių, marškinėlių ir avalynės, norint sukurti stilingą aprangą net einant į svečius ar į miestą.

Unikali ir tvirta tamprių technologija padeda stangrinti ir modeliuoti sėdmenų formas. Su šio stiliaus tamprėmis sėdmenys atrodo labiau pakelti ir suapvalinti. Su push up tamprėmis jūsų apatinė kūno dalis ne tik atrodys gražiai, bet ir bus apsaugota. Kyla klausimas kaip ir kodėl? Atsakymas išties paprastas – aukštas tamprių juosmuo apspaudžia ir tam tikra prasme mobilizuoja apatinius nugaros raumenis atliekant pratimus, tuo pačiu juos šildydamas.

Verta paminėti ir tai, kad push-up tamprės apspausdamos gali pagerinti kraujotaką, limfotaką ir sumažinti raumenų skausmus treniruočių metu ir po jų. Geresnė kraujotaka ir limfotaka gali padėti kovoje su celiulitu, kuris yra didžiulis priešas daugeliui.

Tamprės, su kuriomis jūsų kūno formos atrodys dar geriau nei iki jas įsigyjant, suteiks ir pasitikėjimo savimi. Šiais laikais nepasitikėjimas savimi yra opi tema, ypač moterų tarpe. Didžiulis skaičius moterų dar paauglystėje pradeda kompleksuoti dėl savo kūno – per didelių ar per mažų apimčių, ypač krūtinės ir sėdmenų srityse. Nors push up tamprės nepakeis jūsų mastymo, tačiau jos gali vizualiai pagražinti jūsų kūno linijas. Galbūt tai suteiks didesnį pasitikėjimą savimi bent „tam momentui“, tačiau nepamirškime, kad „tas momentas“ gali padėti paversti mūsų mąstymą pozityvesniu, padidinti savivertę ir susikurti geresnį savojo aš vaizdą ilgalaikėje perspektyvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *