Makiažo šepetėliai: viena svarbiausių tobulo makiažo priemonių

Makiažas – kone kiekvienos savimi besirūpinančios moters kasdienybė. Šiandien makiažo priemonių pasirinkimas labai platus, tad kiekviena gali išsirinkti ir pagal tai, kas tinka, ir pagal tai, kas patinka. Tobulam makiažui, be abejonės, viena svarbiausių sąlygų – kokybiškos makiažo priemonės. Tik bėda ta, jog kai kurios moterys susikoncentruoja į dekoratyvinės kosmetikos kokybę ir visiškai pamiršta priemones, kurių pagalba ta kosmetika patenka ant veido. Viena tokių priemonių – makiažo šepetėliai. Dažnai tenka išgirsti, jog sunku susigaudyti, kokių ir kiek reikia tų šepetėlių. Turinčioms tokių abejonių yra išeitis – makiažo šepetėlių rinkinys.  

Taigi, įsigijoje makiažo šepetėlių rinkinį, tačiau ne labai žinote, kuris šepetėlis kam skirtas. Šiek tiek plačiau apie juos.

Pirmiausia dera žinoti, jog makiažo šepetėlių rinkiniai susideda iš gaminių, kurie gali būti pagaminti iš sintetinių medžiagų arba natūralaus plauko. Sintetiniai šepetėliai, be abejonės, yra pigesni, tačiau jie kokybe natūralaus plauko gaminiams tikrai nusileidžia labai minimaliai. Beje, jų priežiūra yra kur kas paprastesnė, kadangi makiažo priemonės į juos neįsigeria. Natūralaus plauko gaminiai gaminiai geriausiai tinka sausesnę konsistenciją turintiems produktams ir profesionalų yra mėgstami dėl tikslumo bei idealaus prisitaikymo prie lūpų, veido ir akių produkcijos. Tad jums tereikia apgalvoti, kokią kosmetiką naudojate ir pasirinkti sau tinkamus makiažo šepetėlius. Bus idealu, jeigu nusipirksite abiejų rūšių makiažo šepetėlių rinkinius.. 

Dabar apie tai, koks šepetėlis naudojamas vienai ar kitai priemonei:

  • Pagrindui skirti šepetėliai turi lygų paviršių, tvirtai suspaustus šerelius ir yra tik šiek tiek smailėjantys. 
  • Pudros šepetėlis yra labiau pukuotas ir su ilgesniais šereliais.
  • Skaistalams skirti šepetėliai yra labai panašūs į pudrai skirtus gaminius, tik kiek apvalesni, kompaktiškesni ir leidžiantys išvengti atšiaurių linijų. 
  • Akių šešėliams skirti šepetėliai yra plokšti, turi suapvalintą viršų ir minkštus šerelius. Galimi ir nukirsto kampo šešėlių šepetėliai. Tokius paprastai naudoja profesionalai. 
  • Antakiams reikėtų rinktis  standžius ir šiek tiek kampuotus plaukelius turinčius  gaminius.

Tam, kad šepetėliai ilgai tarnautų ir nekauptų bakterijų, juos reikia prižiūrėti. Idealiausia būtų naudoti makiažo šepetėliams skirtus valiklius. Tačiau galima pasinaudoti ir paprastu šiltu vandeniu. Tik reikia žinoti, jog merkiant šepetėlį derėtų žiūrėti, jog vandenyje patektų tik šereliai, o ne kotas. Kitaip rizikuojate, jog priemonių tarnavimo laikas labai sutrumpės. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *