Kapo dengimas granito plokštėmis: keli svarbūs faktai apie granitą

Jeigu svarstote apie kapavietės remontą ar naujo kapo įrengimą, kapo dengimas granito plokštėmis yra išeitis, kurią rekomenduoja daugelis profesionalų. Atsakykime, kodėl!

Išskirtinė uoliena

Granitas yra seniausia magminė uoliena pasaulyje, manoma, kad ji susidarė net prieš 300 milijonų metų. Tiems, kurie pamiršo vidurinės mokyklos gamtos mokslų pamokas, magminės uolienos susidaro iš vėstančios lavos ar magmos. Granitas taip pat vadinamas „plutonine“ uoliena, tai reiškia, kad jis susidaro giliai po žeme. Granitas yra pagrindinė sudedamoji dalis, sudaranti žemyninę žemės plutą. Šis akmuo pasižymi išskirtiniu tvirtumu, todėl idealiai tinka kapavietėms.

Baltieji mineraliniai grūdeliai, kuriuos matote granite, yra lauko špatas, kuris yra gausiausia uoliena planetoje, sudaranti apie 60 proc. žemės paviršiaus.

Žodis „granitas“ kilęs iš lotyniško žodžio „granum“, kuris reiškia „stambiagrūdis“. Granitas gavo savo pavadinimą dėl į grūdelius panašių raštų, suformuotų iš tankiai supakuotų kristalų. Kapo dengimas granito plokštėmis suteiks kapavietei ypatingos estetikos ir išskirtinumo.

Dėl didesnio patvarumo ir estetinio patrauklumo granitas yra viena iš plačiausiai pripažintų medžiagų, skirtų antkapiams ir kapų žymenims gaminti visame pasaulyje. Granitas yra vis kietesnis natūralus akmuo, kuris būna įvairių patrauklių spalvų, įskaitant juodą, tropinę žalią, mėlyną perlą, klasikinę pilką, kalnų raudoną, šviesiai rožinę ir kt.

Dėl didesnio stiprumo, kapo dengimas granito plokštėmis reiškia, kad akmuo be didesnio vargo gali atlaikyti ekstremalias temperatūras, klimato pokyčius, sniegą, šlapdribą, lietų ir druską. Dauguma ekspertų memorialų kūrėjų mano, kad granitas yra puikus pasirinkimas paminklams gaminti dėl didesnio jo universalumo galimų dizaino variantų požiūriu.

Granitas yra vienas iš ekonomiškiausių variantų tarp įvairių memorialinių medžiagų; Štai kodėl kai kurie šventoriai leidžia tik granitiniams antkapiams išlaikyti vienodą išvaizdą visoje kapavietėje. Granitas taip pat gali atlaikyti laiko išbandymą ateinančiais metais, todėl jis yra pagrindinis pasirinkimas tarp pirkėjų, ieškančių paminklinių paminklų.

Jeigu domina aukšto lygio kapavietės įrengimas, nedvejokite ir pasirūpinkite granito plokštėmis. Tai patvarumas ir estetika už itin palankią kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *