Virtuvės baldai ir buitinė technika: nesuklyskite rinkdamiesi!

virtuvės baldaiKurdami virtuvės interjerą ypatingą dėmesį skirkite virtuvės baldams ir buitinei technikai. Minėtieji rodikliai lemia bendrąją būsto atmosferą ir stilistinį individualumą. Modernėjančios technologijos ir naujausi dizaino sprendimai siūlo įvairių formų ir skirtingų gamybinių medžiagų baldus, atitinkančius išrankiausio kliento poreikius. Prieš priimdami vieną ar kitą sprendimą, nepamirškite – virtuvės baldai ir buitinė technika privalo derėti tarpusavyje ir atitikti ne tik jūsų, bet ir jūsų šeimos poreikius.

Viena svarbiausių jūsų užduočių – turėti aiškią būsimos virtuvės viziją, t. y. turite kiek įmanoma tiksliau žinoti, kur stovės baldai ir kokia bus tiesioginė jų paskirtis, pvz., jei mėgstate gaminti maistą, jums bus reikalingas patogus stalviršis ir platus valgomojo stalas, jei mėgstate rytais išgerti kavos puodelį ir skaityti laikraštį, jums bus reikalingas aukštesnis baras-stalas. Visi virtuvės baldai privalo turėti savo vietą – tai viena funkcionaliausių gyvenamojo būsto erdvių, reikalaujanti atsakingo išplanavimo.

Jei norite realizuoti nepriekaištingo dizaino idėjas, pagalvokite apie virtuvinių baldų ir buitinės technikos komplektus. Jei valgomojo erdvė yra nestandartinių matmenų, jums bus reikalingos baldų gamintojo paslaugos. Nepamirškite, kad baldų ilgaamžiškumą lemia jų gamybinės medžiagos, todėl negailėkite investicijų – kokybiškais baldais džiaugsitės kur kas ilgesnį laiką.

Rinkdamiesi buitinę techniką, pagalvokite, kur ji turėtų stovėti ir kokio dizaino sprendimai atitiks jūsų lūkesčius. Buitinė technika gali būti integruota (t. y. įmontuota į baldus) arba laisvai statoma. Tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas turi savų privalumų ir trūkumų, pvz., integruojama buitinė technika kainuoja kur kas brangiau ir apsunkina remonto darbus, tačiau minėtasis sprendimas sukuria išskirtinai jaukų ir funkcionalų virtuvės interjerą.

Tiek buitinė technika, tiek virtuvės baldai parenkami įvertinus konkretaus kliento poreikius. Baldų gamintojai tvirtina, kad didžiausi lūkesčiai siejami su dizaino sprendimais, tačiau praktiški pirkėjai renkasi funkcionalius, patogius ir kokybiškus gaminius. Tiesa, tiek dizainas, tiek gamybinės medžiagos lemia galutinę produkcijos kainą. Virtuvinių baldų įkainiai matuojami ne baldų dydžiu, o konkretaus projekto realizacija, t. y. dizaino sudėtingumu ir gamybinių medžiagų parinkimu. Jei nusprendėte naudotis baldų gamintojų paslaugomis, turėkite kantrybės – nors paprastesnio sprendimo baldai gali būti pagaminti per kelias savaites, išskirtinio dizaino projektai įgyvendinami per 3–5 mėnesius.

Rinkdamiesi virtuvės baldus ir buitinę techniką – neskubėkite. Skirkite laiko paieškai, įvertinkite naujausius dizainerių darbus, atskirų gamintojų kolekcijas, kokybės ir kainos santykį, konkrečios virtuvės galimybes, savo ir savo šeimos poreikius.

Įrašo “Virtuvės baldai ir buitinė technika: nesuklyskite rinkdamiesi!” komentarų : 1

  1. […] prie baltų baldų. Minėjome audinius, tačiau kai kurie baldai būna tiesiog mediniai, be jokio apmušalo. Kad ir virtuvinis stalas ar spintelės. Sakysite, jog […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *