Interneto žurnalas apie verslą, laisvalaikį, gyvenimo būdą, namus ir žmones.

 • siaurinis-fortas-karosta-liepoja

  Keliaujame į Latviją: Ką pamatyti Liepojoje?

  Liepoja yra kontrastų miestas. Tik patys čia pabuvoję ir pamatę vietinių gyvenimą, galėsite jį įvertinti. Šiame mieste rasite ne tik jaukių kavinukių, nuostabių vietų pasivaikščioti, bet ir turistų lankomų objektų. Palyginti su kitais miestais, Liepoja yra pigesnis miestas apsistoti, atostogauti, ar netgi gyventi, tačiau čia taip pat yra ką nuveikti. Pateiksiu keletą turistų lankomų vietų…

  Plačiau>>>

 • pigus-lektuvu-bilietai

  Patarimai, kaip sutaupyti perkant kelionės lėktuvo bilietus

  Ar žinojote, kad nepaisant kylančių kuro ir skrydžio kainų, Jūs vistiek galite sutaupyti ir mėgautis savo kelione? Jeigu lėktuvų bilietai dar ne Jūsų rankose, sužinokite kaip galite įsigyti juos pigiau ir sumažinti kitas kelionės išlaidas. Atraskite būdų, kaip galite sutaupyti keliaujant ir pamatyti daugiau.

  Plačiau>>>

 • vaiku-laisvalaikis

  Vaikų laisvalaikio praleidimas: kodėl toks svarbus?

  Kai kalbama apie vaikų bendrą tobulėjimą, laisvalaikio veikla yra tokia pat svarbi, kaip ir tradicinis mokymasis. Vaikai žaisdami mokosi, ypač kai jie dar yra jauni, ir tuo pačiu metu yra lavinami pažintiniai ir motoriniai įgūdžiai.

  Plačiau>>>

 • pigus-skrydziai

  Kaip kelionės metu tilpti vien tik su rankiniu bagažu

  Rodos, kad šiomis dienomis ne tik lėktuvai kyla į aukštumas, bet taip pat ir kuro kainos. Žinoma, visos oro linijos, tradicinės ir ekonominės, šia kainų augimo našta apkrauna vargšą keliautoją. Toks atoveiksmis paskatino atsisakyti nemokamo registruojamo bagažo.

  Plačiau>>>

 • olimpiniu-zaidyniu-medaliai

  Šiek tiek iš olimpinių medalių istorijos

  Senovėje per Olimpines žaidynes nugalėtojams nebuvo įteikiami medaliai. Pirmosios vietos laimėtojas buvo vainikuojamas alyvų krūmo vainiku. O antrosios ir trečiosios vietos laimėtojai negaudavo nieko. Tokiu elgesiu buvo stengiamasi skatinti garbės troškimą, o ne turtų.

  Plačiau>>>

 • nakvynes-namai

  9 būdai, kaip išvengti prastų nakvynės namų

  Šiais krizės laikais, o ypač jaunimui, keliaujant kyla klausimas kur pigiau apsistoti. Daugelis renkasi nakvynės namus (kitaip hostelius) kaip vieną iš pigiausių variantų. Tačiau tuomet iškyla kitas klausimas. Kokie turėtų būti geri nakvynės namai? Kaip išvengti prastesnių? Juk nesinori, nors ir pigiai, gyventi prastai.

  Plačiau>>>

 • varsuvos oro uostas

  Kelionės iš Varšuvos oro uosto

  Vykstate į Varšuvos Šopeno oro uostą? O gal tik planuojate keliones is Varsuvos? Jeigu ketinate vykti be savo automobilio, greičiausiai Jums prireiks informacijos apie miesto viešąjį transportą, bei kaip nuvykti į oro uostą ir parvykti iš jo.

  Plačiau>>>

 • pigus skrydziai

  Ką gaunate pirkdami pigių skrydžių bilietus?

  Vis populiarėjant kelionėms kitose šalyse, pigus skrydziai įgavo savo pagreitį. Nors ir negausite didelio patogumo, tačiau sutaupysite šiek tiek papildomų kelionės išlaidų. Šios oro linijos pagrindinis tikslas – kuo mažesnė kaina. Tačiau, ar laimingesni keleiviai? Pigūs skrydžiai griebiasi svarbiausio kelionių kriterijaus: nedidelė bilietų kaina ir nepaprastai platus bei įvairiapusis kelionės maršrutų pasirinkimas yra labai viliojanti…

  Plačiau>>>

 • pigios-seimos-keliones

  Kaip pigiai keliauti su visa šeima?

  Kai ekonominio sąstingio laikais atsiranda prasta savijauta, kad jau atsibodo sėdėti namuose ir laikas ką nors daryti, pigios keliones už miesto ribų planavimas tampa toks pat sudėtingas, kaip ir pigaus benzino paieška. Visi namiškai tiesiog trokšta pasprukti iš mokyklos, darbo ir kitų rutiniškų veiklų, bei atsipalaiduoti gryname ore.

  Plačiau>>>

 • pigios-keliones

  5 paslaptys, perkant pigius lėktuvų bilietus

  Jeigu dievinate keliones, bet negalite joms leisti didelių išlaidų, nieko baisaus! Yra keletas būdų, kaip galite sutaupyti. Vadovaudamiesi šiais patarimais, sužinosite, kaip padaryti, kad lėktuvų bilietai būtų, na gal ne pigiausi, bet vieni iš pigesnių tai tikrai.

  Plačiau>>>

 • danija

  9 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti prieš vykstant dirbti į Daniją

  Persikeliant studijuoti ar dirbti į kitą šalį, derėtų žinoti keletą būdų, kurie padės labiau prisitaikyti prie šalies kultūros ir gyvenimo ypatumų. Užsieniečiai turėtų viskuo domėtis ir kuo daugiau stengtis sužinoti apie šią nuostabią ir progresyvią šalį. Nuolat mokytis – yra geriausias būdas prisitaikyti prie naujos aplinkos. Yra keletas dalykų, kuriems reikėtų pasiruošti prieš išvykstant į…

  Plačiau>>>

 • reklama internete

  5 priežastys kodėl reklama internete yra geriausias būdas reklamuotis Jūsų verslui

  Internetinė rinkodara yra geriausias būdas reklamuotis daugeliui įmonių, o ypač start-up‘ams dėl jų nedidelio reklamos biudžeto. Daugeliu atvejų, šis reklamos būdas yra vienintelis, kurio Jums reikia. Taigi, kas reklama internete daro tokia ypatinga?

  Plačiau>>>

Apie tinklaraštį

Šis tinklaraštis – apie žvaigždes.

Bet ne apie tas, kur naktį spindi danguje… Tai kiekvienos dienos ir gyvenimo srities „žvaigždės“: žmonės, įmonės, entuziastai, nuomonės formuotojai. Kiekvienas straipsnis – tai savotiška žvaigždė, rodanti kelią informacijos dykynėje atsidūrusiam skaitytojui.

Gana tos lyrikos 😉 Jei norite čia publikuoti straipsnį, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] – kažką sugalvosime.