Interneto žurnalas apie verslą, laisvalaikį, gyvenimo būdą, namus ir žmones.

 • pigios-seimos-keliones

  Kaip pigiai keliauti su visa šeima?

  Kai ekonominio sąstingio laikais atsiranda prasta savijauta, kad jau atsibodo sėdėti namuose ir laikas ką nors daryti, pigios keliones už miesto ribų planavimas tampa toks pat sudėtingas, kaip ir pigaus benzino paieška. Visi namiškai tiesiog trokšta pasprukti iš mokyklos, darbo ir kitų rutiniškų veiklų, bei atsipalaiduoti gryname ore.

  Plačiau>>>

 • pigios-keliones

  5 paslaptys, perkant pigius lėktuvų bilietus

  Jeigu dievinate keliones, bet negalite joms leisti didelių išlaidų, nieko baisaus! Yra keletas būdų, kaip galite sutaupyti. Vadovaudamiesi šiais patarimais, sužinosite, kaip padaryti, kad lėktuvų bilietai būtų, na gal ne pigiausi, bet vieni iš pigesnių tai tikrai.

  Plačiau>>>

 • danija

  9 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti prieš vykstant dirbti į Daniją

  Persikeliant studijuoti ar dirbti į kitą šalį, derėtų žinoti keletą būdų, kurie padės labiau prisitaikyti prie šalies kultūros ir gyvenimo ypatumų. Užsieniečiai turėtų viskuo domėtis ir kuo daugiau stengtis sužinoti apie šią nuostabią ir progresyvią šalį. Nuolat mokytis – yra geriausias būdas prisitaikyti prie naujos aplinkos. Yra keletas dalykų, kuriems reikėtų pasiruošti prieš išvykstant į…

  Plačiau>>>

 • reklama internete

  5 priežastys kodėl reklama internete yra geriausias būdas reklamuotis Jūsų verslui

  Internetinė rinkodara yra geriausias būdas reklamuotis daugeliui įmonių, o ypač start-up‘ams dėl jų nedidelio reklamos biudžeto. Daugeliu atvejų, šis reklamos būdas yra vienintelis, kurio Jums reikia. Taigi, kas reklama internete daro tokia ypatinga?

  Plačiau>>>

Apie tinklaraštį

Šis tinklaraštis – apie žvaigždes.

Bet ne apie tas, kur naktį spindi danguje… Tai kiekvienos dienos ir gyvenimo srities „žvaigždės“: žmonės, įmonės, entuziastai, nuomonės formuotojai. Kiekvienas straipsnis – tai savotiška žvaigždė, rodanti kelią informacijos dykynėje atsidūrusiam skaitytojui.

Gana tos lyrikos 😉 Jei norite čia publikuoti straipsnį, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] – kažką sugalvosime.